Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Put.sausas vynas BOTTER PROSECCO DOC, 0,75l
    Pagaminta Italijoje

    Put.sausas vynas BOTTER PROSECCO DOC, 0,75l

    10.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,65 €/l

  • Trauktinė TREJOS DEVYNERIOS, 40 %, 0,7 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Trauktinė TREJOS DEVYNERIOS, 40 %, 0,7 l

    16.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,27 €/l

  • Škotiškas viskis CHIVAS REGAL, 40 %, 0,7 l
    Savam Barui

    Škotiškas viskis CHIVAS REGAL, 40 %, 0,7 l

    30.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 44,27 €/l

  • Žaisl.Apyrankės MAKE IT REAL 1205

    Žaisl.Apyrankės MAKE IT REAL 1205

    9.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,49 €/vnt.

  • Skystas muilas PALMOLIVE MILK&HONEY, 300ml

    Skystas muilas PALMOLIVE MILK&HONEY, 300ml

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,97 €/l

  • Klasikinis KĖDAINIŲ pomidorų kečupas, 1kg
    2
    89 €
    2,89 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Klasikinis KĖDAINIŲ pomidorų kečupas, 1kg

    4.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,19 €/kg

  • Baltas sausas vynas TORRES VINA SOL, 0,75l
    Pagaminta Ispanijoje

    Baltas sausas vynas TORRES VINA SOL, 0,75l

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,65 €/l

  • Visk.ABERLOUR Single Malt, 40 %, 0,7 l dėž.

    Visk.ABERLOUR Single Malt, 40 %, 0,7 l dėž.

    49.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 71,41 €/l

  • Dešra su kump.TRADICINĖ DAKTARIŠKA, a.r.,500g
    Pagaminta Lietuvoje

    Dešra su kump.TRADICINĖ DAKTARIŠKA, a.r.,500g

    3.99 € už vnt.
    Įprasta kaina: 5,49 €

    Kaina už vienetą: 7,98 €/kg

  • Pilno grūdo spagečiai LUBELLA, 400 g
    Rinkis sveikiau

    Pilno grūdo spagečiai LUBELLA, 400 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,47 €/kg

  • Ledų batonėlis MARS, 51 ml / 41,8 g

    Ledų batonėlis MARS, 51 ml / 41,8 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,10 €/kg

  • Naminiai baklažanai STORKO, 540 g

    Naminiai baklažanai STORKO, 540 g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,35 €/kg

  • Pjaustomas šakočių tortas, 1kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Pjaustomas šakočių tortas, 1kg

    17.29 € už kg

    Kaina už vienetą: 17,29 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.45 kg 0.45kg

  • Mar. kiaulienos sprandinė l. česn. mar., 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Mar. kiaulienos sprandinė l. česn. mar., 1 kg

    10.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 10,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.25 kg 0.25kg

  • Šaldyti sojų maltiniai ANAMMA, 320 g
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Šaldyti sojų maltiniai ANAMMA, 320 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,59 €/kg

  • Parketo medinių grindų valiklis ŪLA 1l
    Pagaminta Lietuvoje

    Parketo medinių grindų valiklis ŪLA 1l

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,99 €/l

  • Akvarelė Centrum 12 spalvų

    Akvarelė Centrum 12 spalvų

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,49 €/vnt.

  • Krekeriai VIKIS, 150 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Krekeriai VIKIS, 150 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,93 €/kg

  • Grybų skonio bulvių traškučiai TAFFEL, 130 g
    1
    69 €
    13,00 €/kg

    Grybų skonio bulvių traškučiai TAFFEL, 130 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,62 €/kg

  • Kavos pupelės STARBUCKS PIKE PLACE, 450 g

    Kavos pupelės STARBUCKS PIKE PLACE, 450 g

    14.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,31 €/kg

Filtrai

Filtrai