Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Alus KRONENBOURG BLANC, 5%, 0,33 l but.

    Alus KRONENBOURG BLANC, 5%, 0,33 l but.

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,42 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Brendis ST-REMY Authentic VSOP, 36 %, 0,7 l

    Brendis ST-REMY Authentic VSOP, 36 %, 0,7 l

    20.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,99 €/l

  • Viskis MAKER'S MARK, 45%, 0,7l

    Viskis MAKER'S MARK, 45%, 0,7l

    39.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 57,13 €/l

  • Vyt. jautienos KLEBONIŠKA dešra, a. r., 200 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Vyt. jautienos KLEBONIŠKA dešra, a. r., 200 g

    7.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,95 €/kg

  • Putojantis vynas ALITA BRUT CUVEE, 0,75l
    Pagaminta Lietuvoje

    Putojantis vynas ALITA BRUT CUVEE, 0,75l

    7.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,39 €/l

  • Citrin.sk.negaz. gėrimas su sald. NESTEA,0,5l
    1
    09 €
    2,18 €/l

    Citrin.sk.negaz. gėrimas su sald. NESTEA,0,5l

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,78 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Putojantis vynas MARTINI PROSECCO, 0,75l
    Pagaminta Italijoje

    Putojantis vynas MARTINI PROSECCO, 0,75l

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,32 €/l

  • Šampanas MOET BRUT IMPERIAL, 0,2l
    Pagaminta Prancūzijoje

    Šampanas MOET BRUT IMPERIAL, 0,2l

    17.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 89,95 €/l

  • P. s. vynas MIONETTO PROS. ROSE, 11 %, 0,75 l
    Pagaminta Italijoje

    P. s. vynas MIONETTO PROS. ROSE, 11 %, 0,75 l

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,32 €/l

  • Balt.saus.vynas LUNA ARGENTA TER.SIC., 0,75l
    Tinka veganams Pagaminta Italijoje

    Balt.saus.vynas LUNA ARGENTA TER.SIC., 0,75l

    12.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,32 €/l

  • Vyšnių sk.spirit. gėrimas LITHUANIAN,30%,0,5l
    Pagaminta Lietuvoje

    Vyšnių sk.spirit. gėrimas LITHUANIAN,30%,0,5l

    10.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,78 €/l

  • Vyšn. ir ob. sulčių gėrim. ELMENHORSTER, 2 l
    1
    69 €
    0,85 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Vyšn. ir ob. sulčių gėrim. ELMENHORSTER, 2 l

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,35 €/l

  • Džinas CRAFTER'S, 43 %, 0,7 l

    Džinas CRAFTER'S, 43 %, 0,7 l

    22.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,84 €/l

  • Viskis BALLANTINE'S, 40%, 1l

    Viskis BALLANTINE'S, 40%, 1l

    27.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,99 €/l

  • Dantų šepetėlis COLGATE ZIGZAG, 1vnt.
    1
    25 €
    1,25 €/vnt.

    Dantų šepetėlis COLGATE ZIGZAG, 1vnt.

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,79 €/vnt.

  • Degtinė FINLANDIA Vodka, 40 %, 0,7 l

    Degtinė FINLANDIA Vodka, 40 %, 0,7 l

    22.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,41 €/l

  • Granatų sk.alaus kokteilis SHERWOOD,4,5%,0,5l
    Pagaminta Lietuvoje

    Granatų sk.alaus kokteilis SHERWOOD,4,5%,0,5l

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,78 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • STUMBRAS VODKA DISTINCT WINTER WHEAT,40%,0,7l
    Pagaminta Lietuvoje

    STUMBRAS VODKA DISTINCT WINTER WHEAT,40%,0,7l

    16.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,27 €/l

  • Konjakas REMY MARTIN V.S.O.P, 40 %, 0,7 l

    Konjakas REMY MARTIN V.S.O.P, 40 %, 0,7 l

    49.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 71,41 €/l

  • Put.sausas vynas BOTTER PROSECCO DOC, 0,75l
    Pagaminta Italijoje

    Put.sausas vynas BOTTER PROSECCO DOC, 0,75l

    10.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,65 €/l

Filtrai

Filtrai