Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Rūk. sūrio užk. RAMBYNO, su gryb. 45 %,75 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Rūk. sūrio užk. RAMBYNO, su gryb. 45 %,75 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,87 €/kg

  • Paklotai BABOO AIRCOMF., 60 x 45 cm, 20 vnt.

    Paklotai BABOO AIRCOMF., 60 x 45 cm, 20 vnt.

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,35 €/vnt.

  • Klijų pieštukas KORES ECO, 10 g

    Klijų pieštukas KORES ECO, 10 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,49 €/vnt.

  • Tabl. indapl. FINISH ULT.PLUS 1 FRESH, 64 vnt
    23
    99 €
    0,37 €/vnt.

    Tabl. indapl. FINISH ULT.PLUS 1 FRESH, 64 vnt

    39.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,62 €/vnt.

  • Ančiuvių filė COARGAL, alyv. aliejuje, 48 g
    -30%
    1
    74 €
    38,67 €/kg

    Ančiuvių filė COARGAL, alyv. aliejuje, 48 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 55,33 €/kg

  • Skumbrės filė aliejuje KAIJA, 170 g

    Skumbrės filė aliejuje KAIJA, 170 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,45 €/kg

  • WC valiklis POWER ACTIVE GEL OCEAN, 750 ml
    2
    59 €
    3,45 €/l

    WC valiklis POWER ACTIVE GEL OCEAN, 750 ml

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,65 €/l

  • Šunų ėd. BRIT CARE MONO PROT. LAMB, 400 g

    Šunų ėd. BRIT CARE MONO PROT. LAMB, 400 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,97 €/kg

  • Ekol. mangų, avižų košė MARMAL., 6 mėn., 90g
    -30%
    1
    39 €
    15,44 €/kg
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. mangų, avižų košė MARMAL., 6 mėn., 90g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,11 €/kg

  • Prieskonių mišinys kotletams MAGGI, 69 g
    0
    95 €
    13,77 €/kg

    Prieskonių mišinys kotletams MAGGI, 69 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,04 €/kg

  • Vyn. sk. gėrim. su sald. SELITA KLASIKA, 1,5l
    Pagaminta Lietuvoje

    Vyn. sk. gėrim. su sald. SELITA KLASIKA, 1,5l

    1.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,10 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Bulviniai blynai, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Bulviniai blynai, 1 kg

    7.49 € už kg

    Kaina už vienetą: 7,49 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Mažas sviestinis MOČIUTĖS šakotis, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Mažas sviestinis MOČIUTĖS šakotis, 1 kg

    23.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 23,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.6 kg 0.6kg

  • Mėsainis su višt. kotl. FOOD ON FOOT, 220 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Mėsainis su višt. kotl. FOOD ON FOOT, 220 g

    2.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,77 €/kg

  • Pjaustytas griežinėl. MILANO saliamis, 100 g

    Pjaustytas griežinėl. MILANO saliamis, 100 g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 38,90 €/kg

  • Agurkų salotos su čili, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Agurkų salotos su čili, 300 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,97 €/kg

  • MACARONS rinkinys, 130 g
    Pagaminta Lietuvoje

    MACARONS rinkinys, 130 g

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,00 €/kg

  • Gėrimas su vit. UNIQA VITAMINS RECHARGE, 0,5l
    Pagaminta Lietuvoje

    Gėrimas su vit. UNIQA VITAMINS RECHARGE, 0,5l

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,38 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Silkė pataluose, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Silkė pataluose, 300 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,63 €/kg

  • Kons. šunų ėdalas PRIMADOG, su višt., 260 g

    Kons. šunų ėdalas PRIMADOG, su višt., 260 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,96 €/kg

Filtrai

Filtrai