Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Ekol. baton. ob., banan. HOLLE, 12 mėn., 25 g
    -30%
    1
    11 €
    44,40 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. baton. ob., banan. HOLLE, 12 mėn., 25 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 63,60 €/kg

  • Priem. drabužių raukšl. šalin. TRI-BIO, 0,1 l

    Priem. drabužių raukšl. šalin. TRI-BIO, 0,1 l

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,90 €/l

  • Rankšluostis ALMEDA, žalias 70x140 cm
    -50%
    4
    49 €
    4,49 €/vnt.

    Rankšluostis ALMEDA, žalias 70x140 cm

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,99 €/vnt.

  • Vasaros uogų sulčių gėrimas CIDO PP, 0,2 l

    Vasaros uogų sulčių gėrimas CIDO PP, 0,2 l

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,95 €/l

  • Ryžių trapučiai su jog. glazūra KUPIEC, 60 g
    0
    99 €
    16,50 €/kg

    Ryžių trapučiai su jog. glazūra KUPIEC, 60 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,50 €/kg

  • Virtos KLAIP. MAISTAS PAJŪRIO deš. II r. 1 kg

    Virtos KLAIP. MAISTAS PAJŪRIO deš. II r. 1 kg

    2.49 € už vnt.
    Įprasta kaina: 4,49 €

    Kaina už vienetą: 2,49 €/kg

  • Kvietiniai miltai RIMI, 550C, 900 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kvietiniai miltai RIMI, 550C, 900 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,99 €/kg

  • Plastilinas PLAY DOH G0512, 4 vnt.

    Plastilinas PLAY DOH G0512, 4 vnt.

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,99 €/vnt.

  • Kold. TAUTŲ R. PINIGĖLIAI, su mės. įd. 400 g

    Kold. TAUTŲ R. PINIGĖLIAI, su mės. įd. 400 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,72 €/kg

  • Šaldyt. bulvytės AVIKO su česn. ir žol., 600g

    Šaldyt. bulvytės AVIKO su česn. ir žol., 600g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,82 €/kg

  • Jogurto gėrimas MIAU su brašk., 1,4 %, 500 g
    -25%
    1
    72 €
    3,44 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Jogurto gėrimas MIAU su brašk., 1,4 %, 500 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,58 €/kg

  • Ekol. sausainiai su cinam. SALLING, 170 g
    Ekologiškas Be glitimo

    Ekol. sausainiai su cinam. SALLING, 170 g

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,71 €/kg

  • Hig. įkl. NORMAL bekvapiai SALLING, 46 vnt.
    1
    49 €
    0,03 €/vnt.

    Hig. įkl. NORMAL bekvapiai SALLING, 46 vnt.

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,04 €/vnt.

  • Degtinė VODKA Nr. 1, 40 %, 0,7 l

    Degtinė VODKA Nr. 1, 40 %, 0,7 l

    13.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,13 €/l

  • Virtos dešrelės KAKĖ MAKĖ, 240 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virtos dešrelės KAKĖ MAKĖ, 240 g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,04 €/kg

  • Sausainiai MINI GAIDELIS KONDENSUOTAS, 380 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sausainiai MINI GAIDELIS KONDENSUOTAS, 380 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,24 €/kg

  • Kiaul. vyniot. ŠVENTINIS ČEKIŠKĖS ŪKIS, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Kiaul. vyniot. ŠVENTINIS ČEKIŠKĖS ŪKIS, 1 kg

    17.89 € už kg

    Kaina už vienetą: 17,89 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.35 kg 0.35kg

  • Š. r. KAZIO dešra ČEKIŠKĖS ŪKIS, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Š. r. KAZIO dešra ČEKIŠKĖS ŪKIS, 1 kg

    20.39 € už kg

    Kaina už vienetą: 20,39 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.5 kg 0.5kg

  • Ilgagrūdžiai ryžiai RIMI, 8 x 100 g
    1
    05 €
    1,31 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Ilgagrūdžiai ryžiai RIMI, 8 x 100 g

    1.52 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,90 €/kg

  • S. pašaras PURINA ONE COAT&HAIRBALL kat. 750g
    4
    19 €
    5,59 €/kg

    S. pašaras PURINA ONE COAT&HAIRBALL kat. 750g

    6.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,05 €/kg

Filtrai

Filtrai