Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Žalios arbatos milteliai VIFON  MATCHA, 50 g
    -40%
    2
    99 €
    59,80 €/kg

    Žalios arbatos milteliai VIFON MATCHA, 50 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 99,80 €/kg

  • Kavos pupelės MERRILD CREMA DOLCE, 1 kg
    14
    99 €
    14,99 €/kg

    Kavos pupelės MERRILD CREMA DOLCE, 1 kg

    25.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,99 €/kg

  • Kavos kap. STARBUCKS CREAMY VANIL. 10 v. 51 g

    Kavos kap. STARBUCKS CREAMY VANIL. 10 v. 51 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,60 €/vnt.

  • Kopūstai KIMCHI, 300 g

    Kopūstai KIMCHI, 300 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,30 €/kg

  • Vištienos kepsneliai RIMI, 300 g

    Vištienos kepsneliai RIMI, 300 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,97 €/kg

  • Gr. par. makaronai NONGSHIM CHAPAGETTI, 140 g

    Gr. par. makaronai NONGSHIM CHAPAGETTI, 140 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,21 €/kg

  • Anan. imb. sultys  SELECTION BY RIMI, 125 ml
    Rinkis sveikiau

    Anan. imb. sultys  SELECTION BY RIMI, 125 ml

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,12 €/l

  • Pomidorų kečupas RIMI, 400 g

    Pomidorų kečupas RIMI, 400 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,22 €/kg

  • Sriuba katėms su žuv. FELIX ORIGINAL, 6 x 48g

    Sriuba katėms su žuv. FELIX ORIGINAL, 6 x 48g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,38 €/kg

  • Energ. gėrimas MONSTER RIO PUNCH, 0,5 l
    Gera kaina kasdien

    Energ. gėrimas MONSTER RIO PUNCH, 0,5 l

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,38 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Gėrimas katėms CARNY CAT, su vištiena, 140 ml
    1
    15 €
    8,21 €/kg

    Gėrimas katėms CARNY CAT, su vištiena, 140 ml

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,07 €/kg

  • Vafliai su pieniniu kremu RIMI, 180 g

    Vafliai su pieniniu kremu RIMI, 180 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,50 €/kg

  • Vanilin. valg. ledai KRIU KRIU, 120 ml / 71g
    Pagaminta Lietuvoje

    Vanilin. valg. ledai KRIU KRIU, 120 ml / 71g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,58 €/kg

  • Guminukai PEELERZ BANANA, 65 g

    Guminukai PEELERZ BANANA, 65 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,62 €/kg

  • Penkių sūrių rinkinys PAVE D'AFFINOIS, 130 g

    Penkių sūrių rinkinys PAVE D'AFFINOIS, 130 g

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 42,23 €/kg

  • Avižinė košė su bananais SKANĖJA, 40 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Avižinė košė su bananais SKANĖJA, 40 g

    0.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,25 €/kg

  • Batonas RIMI, raikytas, 330 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Batonas RIMI, raikytas, 330 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,39 €/kg

  • Agurkų salotos su čili, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Agurkų salotos su čili, 300 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,97 €/kg

  • Balkš. gysločio luobelės HONESTBITE, 300 g

    Balkš. gysločio luobelės HONESTBITE, 300 g

    7.60 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,33 €/kg

  • Šaldymo maišeliai RIMI 3l, 15vnt

    Šaldymo maišeliai RIMI 3l, 15vnt

    2.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,14 €/vnt.

Filtrai

Filtrai