Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Batonėlis su juod. serbentais FLAPJACK, 60 g
    Tinka veganams Rinkis sveikiau Be glitimo Be pieno

    Batonėlis su juod. serbentais FLAPJACK, 60 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,17 €/kg

  • Perlinės kruopos VIKIS, 800 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Perlinės kruopos VIKIS, 800 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,61 €/kg

  • Bulviniai blynai, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Bulviniai blynai, 1 kg

    7.49 € už kg

    Kaina už vienetą: 7,49 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Balt.sausas vynas SALPITELLI BIANCO, 10 %, 1l
    Pagaminta Italijoje

    Balt.sausas vynas SALPITELLI BIANCO, 10 %, 1l

    5.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,59 €/l

  • Daržovių sultinys GALINA BLANCA, 10gx12vnt.

    Daržovių sultinys GALINA BLANCA, 10gx12vnt.

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,25 €/kg

  • Vaisių ir rieš. užkandis GREENZ APRICOT, 30 g
    Tinka veganams Rinkis sveikiau Be pieno Be laktozės

    Vaisių ir rieš. užkandis GREENZ APRICOT, 30 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,33 €/kg

  • Apelsinų sultys su minkštimu NAVEL, 1 l

    Apelsinų sultys su minkštimu NAVEL, 1 l

    3.99 € už vnt.
    Įprasta kaina: 4,99 €

    Kaina už vienetą: 3,99 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Ekologiški sausainiai HIPP BIO, 6 mėn, 180 g
    -30%
    2
    86 €
    15,89 €/kg
    Ekologiškas

    Ekologiški sausainiai HIPP BIO, 6 mėn, 180 g

    4.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,72 €/kg

  • Svies.sausainiai be cukraus BOGUTTI,135g
    Be cukraus

    Svies.sausainiai be cukraus BOGUTTI,135g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,70 €/kg

  • Skystas muilas ALMOND REFILL PALMOLIVE, 1 l
    4
    19 €
    4,19 €/l

    Skystas muilas ALMOND REFILL PALMOLIVE, 1 l

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,99 €/l

  • Vištienos prieskoniai RIMI, 30g
    Pagaminta Lietuvoje

    Vištienos prieskoniai RIMI, 30g

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,67 €/kg

  • Cukraus pudra RIMI, 20g
    Pagaminta Lietuvoje

    Cukraus pudra RIMI, 20g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 44,50 €/kg

  • Kuk. trapučiai ban.sk.gl.USTUKIŲ MALŪNAS, 90g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kuk. trapučiai ban.sk.gl.USTUKIŲ MALŪNAS, 90g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,33 €/kg

  • Vanil.grietin.ledai su mėlyn.NYKŠTUKAS, 150ml
    Pagaminta Lietuvoje

    Vanil.grietin.ledai su mėlyn.NYKŠTUKAS, 150ml

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,11 €/kg

  • Kaparėliai acte SACLA, 200 g/110g

    Kaparėliai acte SACLA, 200 g/110g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,45 €/kg

  • Marinuoti vyšniniai pomidorai NIZHYN, 450 g

    Marinuoti vyšniniai pomidorai NIZHYN, 450 g

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,87 €/kg

  • Valg. ledai STRACCIAT. SUPER VIVA, 170ml/96g
    1
    55 €
    16,15 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Valg. ledai STRACCIAT. SUPER VIVA, 170ml/96g

    2.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,44 €/kg

  • Vaisių skonio kramtomoji guma ORBIT, 67 g

    Vaisių skonio kramtomoji guma ORBIT, 67 g

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 55,07 €/kg

  • Kalkių ir rūdžių valiklis ŪLA, 750 ml
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Kalkių ir rūdžių valiklis ŪLA, 750 ml

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,85 €/l

  • Riešutų ir razinų mišinys RIMI, 700 g
    -40%
    4
    19 €
    5,99 €/kg

    Riešutų ir razinų mišinys RIMI, 700 g

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,99 €/kg

Filtrai

Filtrai