Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Burn. skalav. skystis LISTERINE MINT MILD, 1l
    7
    99 €
    7,99 €/l

    Burn. skalav. skystis LISTERINE MINT MILD, 1l

    11.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,19 €/l

  • Ožkos pieno mišinys KABRITA 2, 800 g

    Ožkos pieno mišinys KABRITA 2, 800 g

    48.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 61,24 €/kg

  • Raudonas sausas vynas JACOB'S CREEK, 0,75l
    Pagaminta Australijoje

    Raudonas sausas vynas JACOB'S CREEK, 0,75l

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,32 €/l

  • Pien. šokoladas saus.gab., MILKA OREO, 300 g

    Pien. šokoladas saus.gab., MILKA OREO, 300 g

    6.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,97 €/kg

  • Makaronai VAIKIŠKI PASAKA, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Makaronai VAIKIŠKI PASAKA, 400 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,97 €/kg

  • Kiaulienos kumpinė dešra, 1kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Kiaulienos kumpinė dešra, 1kg

    8.49 € už kg

    Kaina už vienetą: 8,49 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.5 kg 0.5kg

  • Kiaul. šonk. kepimui grilyje RIMI BBQ, 1 kg

    Kiaul. šonk. kepimui grilyje RIMI BBQ, 1 kg

    6.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 6,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.8 kg 0.8kg

  • Batonėlis su šokol. GREENZ PROTEIN MANGO, 32g
    Be glitimo Tinka vegetarams Pagaminta Lietuvoje

    Batonėlis su šokol. GREENZ PROTEIN MANGO, 32g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 40,31 €/kg

  • Cezario salotos su kalakutiena, 280g
    Pagaminta Lietuvoje

    Cezario salotos su kalakutiena, 280g

    4.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,68 €/kg

  • Stiprusis alus WALTER 7%, 0,5l

    Stiprusis alus WALTER 7%, 0,5l

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,18 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Virtos bulvės su krapais RTE, 430g

    Virtos bulvės su krapais RTE, 430g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,16 €/kg

  • Topinambai, 500 g
    Rinkis sveikiau

    Topinambai, 500 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,98 €/kg

  • Kons. šunų ėdalas PRIMADOG, su višt., 260 g

    Kons. šunų ėdalas PRIMADOG, su višt., 260 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,96 €/kg

  • Kons. katėms su kalakut. GOURMET,4x85g
    2
    89 €
    8,50 €/kg

    Kons. katėms su kalakut. GOURMET,4x85g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,26 €/kg

  • Šald.šunų ėd. jaut.,triuš.TOP DOG, 1,6kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Šald.šunų ėd. jaut.,triuš.TOP DOG, 1,6kg

    11.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,49 €/kg

  • Spang. arbatos koncentratas ŽOLYNĖLIS, 520 ml
    -40%
    4
    36 €
    7,73 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Spang. arbatos koncentratas ŽOLYNĖLIS, 520 ml

    7.26 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,87 €/kg

  • Sūris ROKIŠKIO LIGHT be laktozės, 15 %, 200 g
    Rinkis sveikiau Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Sūris ROKIŠKIO LIGHT be laktozės, 15 %, 200 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,95 €/kg

  • Mažas sviestinis MOČIUTĖS šakotis, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Mažas sviestinis MOČIUTĖS šakotis, 1 kg

    23.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 23,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.6 kg 0.6kg

  • Migdolų kremas SELECTION BY RIMI, 200 g
    Tinka veganams Pagaminta Lietuvoje

    Migdolų kremas SELECTION BY RIMI, 200 g

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,95 €/kg

  • Kiaulien. dešrelės RIMI KABANOS, II r., 440 g

    Kiaulien. dešrelės RIMI KABANOS, II r., 440 g

    4.79 € už vnt.
    Įprasta kaina: 5,69 €

    Kaina už vienetą: 10,89 €/kg

Filtrai

Filtrai