Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Viskis BUSHMILLS ORIGINAL, 40 %, 1l

    Viskis BUSHMILLS ORIGINAL, 40 %, 1l

    31.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,99 €/l

  • Viskis THE SINGLETON 12YO, 40 %, 0,7 l

    Viskis THE SINGLETON 12YO, 40 %, 0,7 l

    46.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 66,99 €/l

  • Likeris VANA TALLINN, 40 %, 0,5 l

    Likeris VANA TALLINN, 40 %, 0,5 l

    14.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,98 €/l

  • Gazuotas gėrimas su sald. SPRITE ZERO, 0,5l
    Be cukraus

    Gazuotas gėrimas su sald. SPRITE ZERO, 0,5l

    1.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,50 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Juod.serb.ir žol.sk.trauk.VORUTA, 30 %, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Juod.serb.ir žol.sk.trauk.VORUTA, 30 %, 0,5 l

    12.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,98 €/l

  • Citrusinių vaisių sk.gaiv,gėrimas NESTEA,1,5l
    1
    69 €
    1,13 €/l

    Citrusinių vaisių sk.gaiv,gėrimas NESTEA,1,5l

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,53 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Indap. skalav. priem. FINISH RINSE AID, 400ml

    Indap. skalav. priem. FINISH RINSE AID, 400ml

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,47 €/l

  • Virta daktariška dešra PREMIUM VIGESTA ,350g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virta daktariška dešra PREMIUM VIGESTA ,350g

    2.29 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,95 €

    Kaina už vienetą: 6,54 €/kg

  • Šamo užkandėlė su piev., barav. ŠAMŪKIS, 190g
    Pagaminta Lietuvoje

    Šamo užkandėlė su piev., barav. ŠAMŪKIS, 190g

    6.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,11 €/kg

  • Balt.saus.vynas MATUA SAUVIGNON BLANC, 0,75l
    Pagaminta New -Zealand

    Balt.saus.vynas MATUA SAUVIGNON BLANC, 0,75l

    16.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,65 €/l

  • Dantų šepetėlis COLGATE ZIGZAG, 1vnt.
    1
    25 €
    1,25 €/vnt.

    Dantų šepetėlis COLGATE ZIGZAG, 1vnt.

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,79 €/vnt.

  • Viskis JAMESON, 40 %, 0,7 l

    Viskis JAMESON, 40 %, 0,7 l

    24.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,70 €/l

  • Žaisl.Marvel DC herojaus GOO JIT ZU 4103

    Žaisl.Marvel DC herojaus GOO JIT ZU 4103

    23.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,99 €/vnt.

  • Putojantis vynas ALITA CLASSIC SWEET, 0,2 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Putojantis vynas ALITA CLASSIC SWEET, 0,2 l

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,45 €/l

  • Avižų košė su obuol. ir kriauš. MILUPA, 250 g
    -30%
    2
    79 €
    11,16 €/kg
    Gera kaina kasdien

    Avižų košė su obuol. ir kriauš. MILUPA, 250 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,96 €/kg

  • Natūralus vyšnių vynas VORUTA, 0,75l
    Pagaminta Lietuvoje

    Natūralus vyšnių vynas VORUTA, 0,75l

    6.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,65 €/l

  • Karšt.rūk.delikates. broilerių krūtinėlė, 1kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Karšt.rūk.delikates. broilerių krūtinėlė, 1kg

    9.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 9,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.35 kg 0.35kg

  • Raudonas sausas vynas TORRES SANGRE, 0,75l
    Pagaminta Ispanijoje

    Raudonas sausas vynas TORRES SANGRE, 0,75l

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,99 €/l

  • Trauktinė DAINAVA, 40 %, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Trauktinė DAINAVA, 40 %, 0,5 l

    14.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,38 €/l

  • Kavos pupelės MERRILD CREMA 1KG

    Kavos pupelės MERRILD CREMA 1KG

    25.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,99 €/kg

Filtrai

Filtrai