Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Marinuotos paprikos SPILVA, 650 g / 300 g

    Marinuotos paprikos SPILVA, 650 g / 300 g

    4.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,63 €/kg

  • Kremo likeris DAMA, 17 %, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Kremo likeris DAMA, 17 %, 0,5 l

    10.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,18 €/l

  • Put.sausas vynas CODORNIU CLAS.CAVA B., 0,75l
    Pagaminta Ispanijoje

    Put.sausas vynas CODORNIU CLAS.CAVA B., 0,75l

    11.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,79 €/l

  • Raud.saus.vyn. LE GRAND NOIR Pinot Noir,0,75l
    Pagaminta Prancūzijoje

    Raud.saus.vyn. LE GRAND NOIR Pinot Noir,0,75l

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,32 €/l

  • Ind.plov. FAIRY CitrusSuperc 650ml

    Ind.plov. FAIRY CitrusSuperc 650ml

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,14 €/l

  • Virtiniai su vištienos įdaru VIKIS, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virtiniai su vištienos įdaru VIKIS, 300 g

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,30 €/kg

  • Šampanas MOET BRUT IMPERIAL, 0,75l
    Pagaminta Prancūzijoje

    Šampanas MOET BRUT IMPERIAL, 0,75l

    45.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 61,32 €/l

  • Žalioji arbata su citrina TWININGS, 40 g
    -40%
    3
    23 €
    80,75 €/kg

    Žalioji arbata su citrina TWININGS, 40 g

    5.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 134,75 €/kg

  • Romas CAPTAIN MORGAN Black Label, 40 %, 0,7 l

    Romas CAPTAIN MORGAN Black Label, 40 %, 0,7 l

    19.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,13 €/l

  • Viskis GLENFIDICH 18YO dėžutėje, 40 %, 0,7 l

    Viskis GLENFIDICH 18YO dėžutėje, 40 %, 0,7 l

    107.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 154,27 €/l

  • Sausainiai SELGA MINI CLASSIC, 250 g
    1
    39 €
    5,56 €/kg

    Sausainiai SELGA MINI CLASSIC, 250 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,16 €/kg

  • Raudonas sausas vynas TORRES CORONAS 0,75l
    Pagaminta Ispanijoje

    Raudonas sausas vynas TORRES CORONAS 0,75l

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,99 €/l

  • Trošk. vištiena ILZENBERGO DVARO ŪKIS, 500 ml
    Pagaminta Lietuvoje

    Trošk. vištiena ILZENBERGO DVARO ŪKIS, 500 ml

    9.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,78 €/kg

  • Citrus.vais.sk. gėrimas su sald. NESTEA, 0,5l
    1
    09 €
    2,18 €/l

    Citrus.vais.sk. gėrimas su sald. NESTEA, 0,5l

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,78 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Degtinė FINLANDIA Vodka, 40 %, 1 l

    Degtinė FINLANDIA Vodka, 40 %, 1 l

    25.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,99 €/l

  • Alus KRONENBOURG 1664, 5 %, 0,5 l

    Alus KRONENBOURG 1664, 5 %, 0,5 l

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,58 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Slyvų likeris STUMBRAS, 35 %, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Slyvų likeris STUMBRAS, 35 %, 0,5 l

    11.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,58 €/l

  • Put.pus.sald.vynas VEUVE DU VERNAY ICE, 0,75l
    Pagaminta Prancūzijoje

    Put.pus.sald.vynas VEUVE DU VERNAY ICE, 0,75l

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,32 €/l

  • Šampanas MOET & CHANDON su dėž., 12 %, 0,75 l
    Pagaminta Prancūzijoje

    Šampanas MOET & CHANDON su dėž., 12 %, 0,75 l

    46.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 62,65 €/l

  • Balt. vynas RIPORTA PINOT GRIGIO S.,12%,0,75l
    Pagaminta Italijoje

    Balt. vynas RIPORTA PINOT GRIGIO S.,12%,0,75l

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,32 €/l

Filtrai

Filtrai