Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Kvietiniai miltai PASAKA 550, 2 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Kvietiniai miltai PASAKA 550, 2 kg

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,70 €/kg

  • Dribsniai NESTLE LION PROTEIN, 340 g

    Dribsniai NESTLE LION PROTEIN, 340 g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,21 €/kg

  • Ekol. lęšių trašk. su svog. pr. BIOPONT, 50 g
    Tinka veganams Ekologiškas Be glitimo Tinka vegetarams

    Ekol. lęšių trašk. su svog. pr. BIOPONT, 50 g

    1.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 37,00 €/kg

  • Sūdytos karamelės sausainis FRANK & OLI, 50 g

    Sūdytos karamelės sausainis FRANK & OLI, 50 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,80 €/kg

  • Lydytas sviestas GHEE MLEKOVITA, 200 g
    Rinkis sveikiau

    Lydytas sviestas GHEE MLEKOVITA, 200 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,45 €/kg

  • Vanilės skonio sausainiai RIMI SMART, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Vanilės skonio sausainiai RIMI SMART, 300 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,63 €/kg

  • Kūdikių servetėlės PAMPERS WATER, 60 vnt.

    Kūdikių servetėlės PAMPERS WATER, 60 vnt.

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,07 €/vnt.

  • WC valikl. AUTO ACTIVE GEL AQUA FRESH, 750 ml
    2
    99 €
    3,99 €/l

    WC valikl. AUTO ACTIVE GEL AQUA FRESH, 750 ml

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,99 €/l

  • Valg. ledai su sūd. karam. RIMI, 500ml / 310g
    3
    99 €
    12,87 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Valg. ledai su sūd. karam. RIMI, 500ml / 310g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,10 €/kg

  • Baltosios pupelės RIMI, 400 g

    Baltosios pupelės RIMI, 400 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,47 €/kg

  • Jautienos kumpis NOO, 100 g

    Jautienos kumpis NOO, 100 g

    3.19 € už vnt.
    Įprasta kaina: 3,99 €

    Kaina už vienetą: 31,90 €/kg

  • Triuš. juosm. dalies filė LAPINO PUOTA, 200 g

    Triuš. juosm. dalies filė LAPINO PUOTA, 200 g

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,45 €/kg

  • Skystas skalb. juod. aud. SALLING FRI, 750 ml
    3
    09 €
    4,12 €/l

    Skystas skalb. juod. aud. SALLING FRI, 750 ml

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,65 €/l

  • Ekol. švelnus rieš. kremas SALLING EKO, 340 g
    Ekologiškas

    Ekol. švelnus rieš. kremas SALLING EKO, 340 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,74 €/kg

  • Sk. skalbiklis WOOLITE FRUITY, 75 sk. 4,5 l

    Sk. skalbiklis WOOLITE FRUITY, 75 sk. 4,5 l

    19.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,44 €/l

  • Ekol. darž. tyrelė SALLING OKO su kal., 190g
    -30%
    1
    11 €
    5,84 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. darž. tyrelė SALLING OKO su kal., 190g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,37 €/kg

  • Spanguolių skonio zefyrai LAIMA, 200 g

    Spanguolių skonio zefyrai LAIMA, 200 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,95 €/kg

  • Kavos pupelės LAVAZZA ORO DARK ROAST, 1 kg
    18
    99 €
    18,99 €/kg

    Kavos pupelės LAVAZZA ORO DARK ROAST, 1 kg

    32.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,99 €/kg

  • WC val-gaiv. Bref DeLuxe Magnolia 2x50g
    3
    59 €
    35,90 €/kg

    WC val-gaiv. Bref DeLuxe Magnolia 2x50g

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 54,90 €/kg

  • Balt.pus.sal.vynas RENE BARBIER BLANCO, 0,75l
    Pagaminta Ispanijoje

    Balt.pus.sal.vynas RENE BARBIER BLANCO, 0,75l

    8.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,45 €/l

Filtrai

Filtrai