Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Želė sald. ananasų, mango sk. NEOBOT., 120 g

    Želė sald. ananasų, mango sk. NEOBOT., 120 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,08 €/kg

  • Keptas paštetas GOURMET PROGINIS, a. r. 360 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Keptas paštetas GOURMET PROGINIS, a. r. 360 g

    2.99 € už vnt.
    Įprasta kaina: 3,99 €

    Kaina už vienetą: 8,31 €/kg

  • Kold. TAUTŲ R. PINIGĖLIAI, su mės. įd. 400 g

    Kold. TAUTŲ R. PINIGĖLIAI, su mės. įd. 400 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,72 €/kg

  • Hig. įkl. NORMAL bekvapiai SALLING, 46 vnt.
    1
    49 €
    0,03 €/vnt.

    Hig. įkl. NORMAL bekvapiai SALLING, 46 vnt.

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,04 €/vnt.

  • Ekol. dribs. sėkl., rieš. SALLING EKO, 450 g
    2
    09 €
    4,64 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. dribs. sėkl., rieš. SALLING EKO, 450 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,64 €/kg

  • Skalbiklis vilnai, audin. SALLING FRI, 750 ml

    Skalbiklis vilnai, audin. SALLING FRI, 750 ml

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,39 €/l

  • Čederio sūrio užkand. FINGIES JALAPENO, 250 g

    Čederio sūrio užkand. FINGIES JALAPENO, 250 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,96 €/kg

  • Virtos dešrelės KAKĖ MAKĖ, 240 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virtos dešrelės KAKĖ MAKĖ, 240 g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,04 €/kg

  • Tepam. sūris AMFORA, juod. česn., 24 %, 180 g
    2
    19 €
    12,17 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Tepam. sūris AMFORA, juod. česn., 24 %, 180 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,50 €/kg

  • Raudonas sausas vynas MUCHO MAS, 14 %, 750 ml
    Pagaminta Ispanijoje

    Raudonas sausas vynas MUCHO MAS, 14 %, 750 ml

    9.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,65 €/l

  • Smulk. amer. polako masė RIMI MARE , 450 g
    -40%
    2
    99 €
    6,64 €/kg

    Smulk. amer. polako masė RIMI MARE , 450 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,09 €/kg

  • Sūrio skonio krekeriai RIMI SMART, 70 g
    Gera kaina kasdien

    Sūrio skonio krekeriai RIMI SMART, 70 g

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,43 €/kg

  • Šaldytos braškės šokolade BOUJEE, 140 g
    3
    99 €
    28,50 €/kg

    Šaldytos braškės šokolade BOUJEE, 140 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,64 €/kg

  • Lydyt. sūris su trumais MEMEL BLUE, 40%, 140g
    Pagaminta Lietuvoje

    Lydyt. sūris su trumais MEMEL BLUE, 40%, 140g

    1.69 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,45 €

    Kaina už vienetą: 12,07 €/kg

  • Aštrus čili padažas SALLING SRIRACHA, 220 ml
    2
    09 €
    9,50 €/l

    Aštrus čili padažas SALLING SRIRACHA, 220 ml

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,59 €/l

  • Keptas sūris RITA DIRVINIENĖ, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Keptas sūris RITA DIRVINIENĖ, 300 g

    4.99 € už vnt.
    Įprasta kaina: 5,99 €

    Kaina už vienetą: 16,63 €/kg

  • Energinis gėrimas MONSTER BAD APPLE, 0,5 l

    Energinis gėrimas MONSTER BAD APPLE, 0,5 l

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,38 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Mar. agurkai KKF su med., garst. 680 / 340 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Mar. agurkai KKF su med., garst. 680 / 340 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,40 €/kg

  • Kvietiniai makaronai SALLING, 250 g
    0
    79 €
    3,16 €/kg

    Kvietiniai makaronai SALLING, 250 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,76 €/kg

  • Makaronai KRIAUKLĖS PASAKA, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Makaronai KRIAUKLĖS PASAKA, 400 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,97 €/kg

Filtrai

Filtrai