Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Kreminis sūris SNOFRISK TINE, 68 %, 125 g

    Kreminis sūris SNOFRISK TINE, 68 %, 125 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,92 €/kg

  • Maiš. išmat. su bal. arbat. kv. TOBYS, 60 vnt

    Maiš. išmat. su bal. arbat. kv. TOBYS, 60 vnt

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,03 €/vnt.

  • Ekol. sorų rutuliukai su cin. BIOPONT, 60 g
    Ekologiškas Be glitimo

    Ekol. sorų rutuliukai su cin. BIOPONT, 60 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 41,50 €/kg

  • Nealk. kokteilis GARAGE HARD LEMON, 0,275 l

    Nealk. kokteilis GARAGE HARD LEMON, 0,275 l

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,42 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Bulvių traškučiai su sūrio sk. AHOOOY!, 75 g

    Bulvių traškučiai su sūrio sk. AHOOOY!, 75 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,53 €/kg

  • Sūrio lazdelės MIAU, 40 % rieb. s. m., 90 g
    1
    89 €
    21,00 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Sūrio lazdelės MIAU, 40 % rieb. s. m., 90 g

    2.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,22 €/kg

  • Avižų gėrimas YOOK  BARISTA, 1 l
    -25%
    2
    17 €
    2,17 €/l
    Tinka veganams

    Avižų gėrimas YOOK BARISTA, 1 l

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,89 €/l

  • Veg. desertas su šok. gab. VALSOIA, 2 x 125 g
    Tinka veganams Be pieno Be laktozės Tinka vegetarams

    Veg. desertas su šok. gab. VALSOIA, 2 x 125 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,96 €/kg

  • Kiaulien. nugarin. kepsniai KAUKAZO KM, 600 g

    Kiaulien. nugarin. kepsniai KAUKAZO KM, 600 g

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,15 €/kg

  • Van. plombyras be lakt. NYKŠTUKAS, 130ml /72g
    Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Van. plombyras be lakt. NYKŠTUKAS, 130ml /72g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,31 €/kg

  • Šald.šunų ėd. kalakutiena TOP DOG, 1,6kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Šald.šunų ėd. kalakutiena TOP DOG, 1,6kg

    11.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,49 €/kg

  • Ekologiškos paprikos SANTA MARIA, 36g
    Ekologiškas

    Ekologiškos paprikos SANTA MARIA, 36g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 108,06 €/kg

  • Ekolog. dž. bananų gabaliukai AMRITA, 250 g
    -40%
    2
    51 €
    10,04 €/kg
    Ekologiškas

    Ekolog. dž. bananų gabaliukai AMRITA, 250 g

    4.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,76 €/kg

  • Ek. aviž. košė su šal. ir abr. ACTIVUS, 185 g
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ek. aviž. košė su šal. ir abr. ACTIVUS, 185 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,68 €/kg

  • Sausainiai RIMI GOLDEN RING, 160 g
    1
    59 €
    9,94 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Sausainiai RIMI GOLDEN RING, 160 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,44 €/kg

  • Brusketa su pomidorais ir raudon. RIMI, 150g
    Tinka veganams Be pieno Be laktozės Tinka vegetarams

    Brusketa su pomidorais ir raudon. RIMI, 150g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,60 €/kg

  • Maistinė želatina RIMI SMART, 20 g
    Gera kaina kasdien

    Maistinė želatina RIMI SMART, 20 g

    0.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,50 €/kg

  • Obuol. pasif. imb. sultys S. BY RIMI, 125 ml
    Rinkis sveikiau

    Obuol. pasif. imb. sultys S. BY RIMI, 125 ml

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,12 €/l

  • Priem. drabužių raukšl. šalin. TRI-BIO, 0,1 l

    Priem. drabužių raukšl. šalin. TRI-BIO, 0,1 l

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,90 €/l

  • Ekol. abr. ban. mol. tyrė RŪDOLFS, 6 m. 110 g
    -30%
    1
    32 €
    12,00 €/kg
    Ekologiškas Be glitimo Be pieno

    Ekol. abr. ban. mol. tyrė RŪDOLFS, 6 m. 110 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,18 €/kg

Filtrai

Filtrai