Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Nealk.sidras SOMERSBY STRAWBERRY & LIME, 0,5l

    Nealk.sidras SOMERSBY STRAWBERRY & LIME, 0,5l

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,98 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Svogūnėlių sk.bulv. traškučiai ESTRELLA, 250g
    Tinka vegetarams

    Svogūnėlių sk.bulv. traškučiai ESTRELLA, 250g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,56 €/kg

  • Saldainiai SORINI MOLIŪGĖLIAI, 100 g
    1
    49 €
    14,90 €/kg

    Saldainiai SORINI MOLIŪGĖLIAI, 100 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,90 €/kg

  • Maistinė želatina RIMI SMART, 20 g
    Gera kaina kasdien

    Maistinė želatina RIMI SMART, 20 g

    0.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,50 €/kg

  • Juod.šokoladas su lazdyn.riešut.PERGALĖ, 200g
    Pagaminta Lietuvoje

    Juod.šokoladas su lazdyn.riešut.PERGALĖ, 200g

    5.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,95 €/kg

  • Keksiukai su mėlyn. džemu MR BROWNIE, 200 g

    Keksiukai su mėlyn. džemu MR BROWNIE, 200 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,95 €/kg

  • Ekol. obuolių ir ban. tyrelė MARMALUZI, 90 g
    -30%
    1
    11 €
    12,33 €/kg
    Ekologiškas Be pieno Be laktozės

    Ekol. obuolių ir ban. tyrelė MARMALUZI, 90 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,67 €/kg

  • Orkaičių valiklis ŪLA, 500 ml
    Pagaminta Lietuvoje

    Orkaičių valiklis ŪLA, 500 ml

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,98 €/l

  • Ekol. užkandis su mang. ir banan. PONN, 20 g
    -30%
    1
    25 €
    62,50 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. užkandis su mang. ir banan. PONN, 20 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 89,50 €/kg

  • Šiukšlių maišai CLERIT, 35 l, 20 vnt.
    -50%
    0
    84 €
    0,04 €/vnt.
    Pagaminta Lietuvoje

    Šiukšlių maišai CLERIT, 35 l, 20 vnt.

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,08 €/vnt.

  • Vyt. kiaul. lazdelės CHEESE&ONION, a. r., 70g
    Pagaminta Lietuvoje

    Vyt. kiaul. lazdelės CHEESE&ONION, a. r., 70g

    2.39 € už vnt.
    Įprasta kaina: 3,49 €

    Kaina už vienetą: 34,14 €/kg

  • Mažas, sviestinis šakotis, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Mažas, sviestinis šakotis, 1 kg

    27.59 € už kg

    Kaina už vienetą: 27,59 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.72 kg 0.72kg

  • Ek. gėrimas agurk. sk. VIGO KOMBUCHA, 0,33 l
    Ekologiškas

    Ek. gėrimas agurk. sk. VIGO KOMBUCHA, 0,33 l

    2.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,64 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Lydytas sūris su kalak. kumpiu RIMI, 200 g

    Lydytas sūris su kalak. kumpiu RIMI, 200 g

    1.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,75 €/kg

  • Maisto laikymo dėžutė BANQUET, 750 ml

    Maisto laikymo dėžutė BANQUET, 750 ml

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,99 €/vnt.

  • Pynė su cinamonu ir obuoliais, 480 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Pynė su cinamonu ir obuoliais, 480 g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,65 €/kg

  • Sausainiai NOUGATELLI RIMI, 175 g

    Sausainiai NOUGATELLI RIMI, 175 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,37 €/kg

  • Valg. kūgin. ledai KINDER BUENO, 90 ml / 62 g

    Valg. kūgin. ledai KINDER BUENO, 90 ml / 62 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 43,39 €/kg

  • Tark. kiet. sūris ROKIŠKIO GRAND, 37 %, 100 g
    Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Tark. kiet. sūris ROKIŠKIO GRAND, 37 %, 100 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,90 €/kg

  • Aug. produktas su česn., žol. TARTARE, 140 g
    Tinka veganams

    Aug. produktas su česn., žol. TARTARE, 140 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,50 €/kg

Filtrai

Filtrai