Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Spelta duona su vaisiais, 1kg
    Tinka vegetarams Pagaminta Lietuvoje

    Spelta duona su vaisiais, 1kg

    17.19 € už kg

    Kaina už vienetą: 17,19 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.36 kg 0.36kg

  • Fasuotos šilauogės, 250g
    3
    99 €
    15,96 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Fasuotos šilauogės, 250g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,96 €/kg

  • Eko. gaz. pasiflorų arbatos gėrimas VITALITY
    Ekologiškas

    Eko. gaz. pasiflorų arbatos gėrimas VITALITY

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,58 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Kons. šunų ėdalas PRIMADOG, su jaut., 260 g

    Kons. šunų ėdalas PRIMADOG, su jaut., 260 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,96 €/kg

  • Ėdalas šunims su ėriena PRIMADOG, 260 g

    Ėdalas šunims su ėriena PRIMADOG, 260 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,96 €/kg

  • Baltyminis batonėlis su saldikliais ME2U,60g

    Baltyminis batonėlis su saldikliais ME2U,60g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,83 €/kg

  • Kietasis sūris VILVI MEMEL, 45 % , 1 kg
    Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Kietasis sūris VILVI MEMEL, 45 % , 1 kg

    11.99 € už kg
    Įprasta kaina: 17,69 €

    Kaina už vienetą: 11,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.2 kg 0.2kg

  • K.r. kiaul. šoninė griež. MORLINY, I r., 100g

    K.r. kiaul. šoninė griež. MORLINY, I r., 100g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,90 €/kg

  • Br. jautienos kepsnys FEEL THE BEEF, 360 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Br. jautienos kepsnys FEEL THE BEEF, 360 g

    11.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,31 €/kg

  • Aliuminio folija RIMI 41cm x 10m

    Aliuminio folija RIMI 41cm x 10m

    2.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,95 €/vnt.

  • Kačių ėdalas WHISKAS PUOLTRY CASSEROLE, 4x85g
    1
    49 €
    4,38 €/kg

    Kačių ėdalas WHISKAS PUOLTRY CASSEROLE, 4x85g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,32 €/kg

  • Kačių ėdalas WHISKAS CLASSIC JUNIOR, 4 x 85 g
    1
    49 €
    4,38 €/kg

    Kačių ėdalas WHISKAS CLASSIC JUNIOR, 4 x 85 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,32 €/kg

  • Daržovių sultinys MAGGI, 160 g
    1
    65 €
    10,31 €/kg

    Daržovių sultinys MAGGI, 160 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,44 €/kg

  • Javainiai su miško uogomis BONA VITA, 375 g

    Javainiai su miško uogomis BONA VITA, 375 g

    2.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,33 €/kg

  • Van. sk. valg. ledai RIMI SMART, 1 l / 450 g
    Gera kaina kasdien

    Van. sk. valg. ledai RIMI SMART, 1 l / 450 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,42 €/kg

  • Gazuotas giros gėrimas RIMI SMART 1,5l
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Gazuotas giros gėrimas RIMI SMART 1,5l

    0.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,57 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Citrinų rūgštis RIMI, 30g

    Citrinų rūgštis RIMI, 30g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,33 €/kg

  • Juodoji arbata AHMAD ENGLISH, 40 pak. 80 g
    -40%
    2
    39 €
    29,88 €/kg

    Juodoji arbata AHMAD ENGLISH, 40 pak. 80 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,88 €/kg

  • Pelėsių valiklis CIF PERFECT, 435ml

    Pelėsių valiklis CIF PERFECT, 435ml

    6.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,60 €/l

  • Nealkoholin.šviesusis alus ŠPIKIS, 0,5%, 0,5l
    Pagaminta Lietuvoje

    Nealkoholin.šviesusis alus ŠPIKIS, 0,5%, 0,5l

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,98 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

Filtrai

Filtrai