Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Airiškas viskis TULLAMORE DEW, 40 %, 1,0 l

    Airiškas viskis TULLAMORE DEW, 40 %, 1,0 l

    32.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,99 €/l

  • R.s.vynas LE GRAND NOIR Cabernet-Syrah,0,187l
    Pagaminta Prancūzijoje

    R.s.vynas LE GRAND NOIR Cabernet-Syrah,0,187l

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,06 €/l

  • Viskis MONKEY SHOULDER SMOKEY, 40 %, 0,7l

    Viskis MONKEY SHOULDER SMOKEY, 40 %, 0,7l

    44.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 64,27 €/l

  • Karštai rūkyta GARDŽIOJI filė, I r., 1kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Karštai rūkyta GARDŽIOJI filė, I r., 1kg

    11.69 € už kg

    Kaina už vienetą: 11,69 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.4 kg 0.4kg

  • Aitrieji marinuoti pipirai SPILVA, 330g/150g

    Aitrieji marinuoti pipirai SPILVA, 330g/150g

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,60 €/kg

  • R.saus.vynas CONO SUR CABERNET SAUV., 0,75l
    Pagaminta Čilė

    R.saus.vynas CONO SUR CABERNET SAUV., 0,75l

    8.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,32 €/l

  • Balt.sausas vynas CONO SUR SAUVIGNON, 0,75 l
    Pagaminta Čilė

    Balt.sausas vynas CONO SUR SAUVIGNON, 0,75 l

    8.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,32 €/l

  • Brendis TORRES 15, 40 %, 0,7 l

    Brendis TORRES 15, 40 %, 0,7 l

    33.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 48,56 €/l

  • Put.saus.vynas FREIXENET CORDON NEGRO, 0,75l
    Pagaminta Ispanijoje

    Put.saus.vynas FREIXENET CORDON NEGRO, 0,75l

    10.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,65 €/l

  • Energ. gėr. RED BULL APRICOT EDITION, 0,25 l

    Energ. gėr. RED BULL APRICOT EDITION, 0,25 l

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,76 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Balt.sald. vynas FRONTERA LATE HARVEST, 0,75l
    Pagaminta Čilė

    Balt.sald. vynas FRONTERA LATE HARVEST, 0,75l

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,32 €/l

  • Put.saus.vyn. DUCALIS PROSECCO MILLES., 0,75l
    Pagaminta Italijoje

    Put.saus.vyn. DUCALIS PROSECCO MILLES., 0,75l

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,99 €/l

  • Kartaus sk.spirit.gėr.CAMPARI, 25 %, 0,7 l
    Pagaminta Italijoje

    Kartaus sk.spirit.gėr.CAMPARI, 25 %, 0,7 l

    21.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,41 €/l

  • Negaz.gaiv. citrinų skonio gėrimas RIMI 1,5l
    0
    99 €
    0,66 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Negaz.gaiv. citrinų skonio gėrimas RIMI 1,5l

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,86 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Konjakas MARTELL VS, 40 %, 0,7 l
    Savam Barui

    Konjakas MARTELL VS, 40 %, 0,7 l

    35.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 51,41 €/l

  • Tekila ROOSTER ROJO REPOSADO, 38 %, 0,7 l

    Tekila ROOSTER ROJO REPOSADO, 38 %, 0,7 l

    26.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 38,56 €/l

  • Šaldyti žuvies filė piršteliai VIČI, 250 g
    -40%
    2
    63 €
    10,52 €/kg

    Šaldyti žuvies filė piršteliai VIČI, 250 g

    4.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,56 €/kg

  • Avižiniai dribsniai dėžutėje GALINTA, 500 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Avižiniai dribsniai dėžutėje GALINTA, 500 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,18 €/kg

  • Makaronai VAIKIŠKI PASAKA, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Makaronai VAIKIŠKI PASAKA, 400 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,97 €/kg

  • Pyragas su kiaušin. likerio skonio įd.,300g
    Pagaminta Lietuvoje

    Pyragas su kiaušin. likerio skonio įd.,300g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,30 €/kg

Filtrai

Filtrai