Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Nealk. alaus kokt. GARAGE EUPHORIQ, 0,275 l

    Nealk. alaus kokt. GARAGE EUPHORIQ, 0,275 l

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,42 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Pistac., balt. šokol. saus. FRANK & OLI, 50 g

    Pistac., balt. šokol. saus. FRANK & OLI, 50 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,80 €/kg

  • Ekol. kepimo milteliai SALLING EKO, 140 g
    Ekologiškas

    Ekol. kepimo milteliai SALLING EKO, 140 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,50 €/kg

  • Jogurt. A2, be lakt. su pasifl., 2,3 %, 180 g
    -25%
    1
    12 €
    6,22 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Jogurt. A2, be lakt. su pasifl., 2,3 %, 180 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,28 €/kg

  • Sūrelis su avietėmis KARUMS, be laktoz., 40 g

    Sūrelis su avietėmis KARUMS, be laktoz., 40 g

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,25 €/kg

  • Kons. kačių ėd. WHISKAS DUO MEATY, 4 x 85 g
    1
    49 €
    4,38 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Kons. kačių ėd. WHISKAS DUO MEATY, 4 x 85 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,32 €/kg

  • Aviž. dribs. su brašk., šal. sėkl. RIMI, 55 g
    Tinka veganams Be glitimo Tinka vegetarams

    Aviž. dribs. su brašk., šal. sėkl. RIMI, 55 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,45 €/kg

  • Putojanti arbata ACALA VOYAGE ROSE, 0,75 l
    9
    59 €
    12,79 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Putojanti arbata ACALA VOYAGE ROSE, 0,75 l

    11.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,99 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Persikų sk. plombyras NYKŠTUKAS, 80 ml / 58 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Persikų sk. plombyras NYKŠTUKAS, 80 ml / 58 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,24 €/kg

  • Ančiuviai DONZELA, 80 g
    -30%
    2
    44 €
    30,50 €/kg

    Ančiuviai DONZELA, 80 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 43,63 €/kg

  • Picos sk. kukurūzų rutuliukai TAFFEL, 165 g

    Picos sk. kukurūzų rutuliukai TAFFEL, 165 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,30 €/kg

  • Ryžių salotos su krabų sk. lazdelėmis, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Ryžių salotos su krabų sk. lazdelėmis, 300 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,97 €/kg

  • Romas CAPTAIN MORGAN WHITE, 37,5 %, 0,7 l

    Romas CAPTAIN MORGAN WHITE, 37,5 %, 0,7 l

    19.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,56 €/l

  • Spirit.gėr.CAPTAIN MORGAN, 35 %, 0,7 l

    Spirit.gėr.CAPTAIN MORGAN, 35 %, 0,7 l

    17.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,70 €/l

  • Pjaustytas sūris ARLA Havarti, 150g

    Pjaustytas sūris ARLA Havarti, 150g

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,60 €/kg

  • Maisto papil. MOLLER'S JUNIOR brašk. sk., N45
    Įsidėk 2 už
    20
    98 €
    0,23 €/vnt.

    Maisto papil. MOLLER'S JUNIOR brašk. sk., N45

    20.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,47 €/vnt.

  • Raud.saus.vynas LUNA ARGENTA NEGROAM., 0,75l
    Tinka veganams Pagaminta Italijoje

    Raud.saus.vynas LUNA ARGENTA NEGROAM., 0,75l

    12.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,32 €/l

  • Kojų kaukė-šveitiklis PUREDERM REGULAR, 1vnt.

    Kojų kaukė-šveitiklis PUREDERM REGULAR, 1vnt.

    6.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,59 €/vnt.

  • Šokolad. saldainių rinkinys MERCI RED, 400g
    Gera kaina kasdien

    Šokolad. saldainių rinkinys MERCI RED, 400g

    12.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,47 €/kg

  • Sausk.keln. PAMPERS JUM S3 6-11 kg 62vnt

    Sausk.keln. PAMPERS JUM S3 6-11 kg 62vnt

    23.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,39 €/vnt.

Filtrai

Filtrai