Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Alus PADERBORNER PILGER, 5,0 %, 0,5 l

    Alus PADERBORNER PILGER, 5,0 %, 0,5 l

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,98 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Sūris HALLOUMI PAPOUIS, 46% rieb., 200 g

    Sūris HALLOUMI PAPOUIS, 46% rieb., 200 g

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,45 €/kg

  • Triušienos kumpelių mėsa LAPINO PUOTA, 200 g
    Rinkis sveikiau

    Triušienos kumpelių mėsa LAPINO PUOTA, 200 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,95 €/kg

  • Dėmių valiklis KH-7 OXY EFFECT, 750 ml

    Dėmių valiklis KH-7 OXY EFFECT, 750 ml

    6.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,52 €/l

  • Rankšluostis ALMEDA, mėlynas 70x140 cm
    -50%
    4
    49 €
    4,49 €/vnt.

    Rankšluostis ALMEDA, mėlynas 70x140 cm

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,99 €/vnt.

  • Persikų, brašk. sulčių gėrim. CIDO PP, 0,2 l

    Persikų, brašk. sulčių gėrim. CIDO PP, 0,2 l

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,95 €/l

  • Ekol. ryžių gėrimas SALLING VEGGIE, 1 l
    -25%
    1
    42 €
    1,42 €/l
    Tinka veganams Ekologiškas

    Ekol. ryžių gėrimas SALLING VEGGIE, 1 l

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,89 €/l

  • Pienin šokolado užkandukai SMASH, 100 g

    Pienin šokolado užkandukai SMASH, 100 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,90 €/kg

  • Granola be glitimo SALLING GLUTENFRI, 325 g
    Be glitimo

    Granola be glitimo SALLING GLUTENFRI, 325 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,28 €/kg

  • Šampūnas AUSSIE  DEEP HYDRATION, 300 ml

    Šampūnas AUSSIE DEEP HYDRATION, 300 ml

    9.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,97 €/l

  • Pomidorų padažas šašlykams RIMI SMART, 480 g
    Gera kaina kasdien

    Pomidorų padažas šašlykams RIMI SMART, 480 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,48 €/kg

  • Kepti svogūnai RIMI, 100 g

    Kepti svogūnai RIMI, 100 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,90 €/kg

  • Užk. katėms su kal. ir ėriena SALLING, 60 g
    1
    09 €
    21,80 €/kg

    Užk. katėms su kal. ir ėriena SALLING, 60 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,80 €/kg

  • Skystas skalb. juod. aud. SALLING FRI, 750 ml
    3
    09 €
    4,12 €/l

    Skystas skalb. juod. aud. SALLING FRI, 750 ml

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,65 €/l

  • Visų grūdo dalių rug. duon. SALLING, 250 g

    Visų grūdo dalių rug. duon. SALLING, 250 g

    1.79 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,29 €

    Kaina už vienetą: 7,16 €/kg

  • Pesto padažas SALLING, 200 g

    Pesto padažas SALLING, 200 g

    2.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,75 €/kg

  • Tepamoji varškė be laktoz. RYTAS, 17 %, 130 g
    Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Tepamoji varškė be laktoz. RYTAS, 17 %, 130 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,77 €/kg

  • Energ. gėrimas MONSTER VALENTINO ROSSI, 0,5 l

    Energ. gėrimas MONSTER VALENTINO ROSSI, 0,5 l

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,38 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Grybai ERINGI MINI, 100g

    Grybai ERINGI MINI, 100g

    2.29 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,95 €

    Kaina už vienetą: 22,90 €/kg

  • Valg. ledai MAGNUM LA PISTACHE, 90 ml / 70 g
    1
    69 €
    24,14 €/kg

    Valg. ledai MAGNUM LA PISTACHE, 90 ml / 70 g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 41,29 €/kg

Filtrai

Filtrai