Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Ekol. mangų, ban., svar. tyr. RŪDOLFS, 110 g
    -30%
    1
    29 €
    11,73 €/kg
    Ekologiškas Be glitimo Be pieno

    Ekol. mangų, ban., svar. tyr. RŪDOLFS, 110 g

    1.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,82 €/kg

  • Sūris RIMI BRIE, 55 % rieb., 250 g
    Be laktozės

    Sūris RIMI BRIE, 55 % rieb., 250 g

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,16 €/kg

  • Javainių batonėlis su ban. p. šok. RIMI, 30 g
    0
    33 €
    11,00 €/kg

    Javainių batonėlis su ban. p. šok. RIMI, 30 g

    0.42 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,00 €/kg

  • Gl. kukurūzų lazdelės TREJOS GIRNOS, 140 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Gl. kukurūzų lazdelės TREJOS GIRNOS, 140 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,79 €/kg

  • Tirpus kavos gėrimas JACOBS 2in1, 12,4 g
    Gera kaina kasdien

    Tirpus kavos gėrimas JACOBS 2in1, 12,4 g

    0.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,50 €/kg

  • Kramtomoji guma ORBIT SPEARMINT, 50 g

    Kramtomoji guma ORBIT SPEARMINT, 50 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 53,80 €/kg

  • Mėl. pelėsin. sūris SILVER RIMI, 50 %, 100 g
    Gera kaina kasdien

    Mėl. pelėsin. sūris SILVER RIMI, 50 %, 100 g

    1.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,50 €/kg

  • Sv. riestainiai su sūriu SEL. BY RIMI, 100 g

    Sv. riestainiai su sūriu SEL. BY RIMI, 100 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,90 €/kg

  • Valg. ledai su šokolado gab. RIMI, 500ml/400g
    Gera kaina kasdien

    Valg. ledai su šokolado gab. RIMI, 500ml/400g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,97 €/kg

  • Kačių ėdalas NUTRIBALANCE su kep., 85 g

    Kačių ėdalas NUTRIBALANCE su kep., 85 g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,12 €/kg

  • Kačių ėdalas NUTRIBALANCE su laš., 85 g

    Kačių ėdalas NUTRIBALANCE su laš., 85 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,29 €/kg

  • Vanil. sk. plombyras be lakt. POLS, 120ml/75g

    Vanil. sk. plombyras be lakt. POLS, 120ml/75g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,87 €/kg

  • Majonezas HELLMANN'S VEGAN, 330 g / 340 ml

    Majonezas HELLMANN'S VEGAN, 330 g / 340 ml

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,00 €/kg

  • Drėgnos servetėlės PAMPERS SENISTIVE, 52 vnt.

    Drėgnos servetėlės PAMPERS SENISTIVE, 52 vnt.

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,06 €/vnt.

  • Dušo želė ir šampūnas NEUTRAL BABY, 250 ml

    Dušo želė ir šampūnas NEUTRAL BABY, 250 ml

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,96 €/l

  • Skalbimo kapsulės ARIEL EXTRA CLEAN, 88 vnt

    Skalbimo kapsulės ARIEL EXTRA CLEAN, 88 vnt

    52.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,60 €/vnt.

  • Aud. minkš. LENOR SPR. AWAK., 71 sk., 1491 ml

    Aud. minkš. LENOR SPR. AWAK., 71 sk., 1491 ml

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,36 €/l

  • Pica SUPREMA SALAME ROMANO, 487 g

    Pica SUPREMA SALAME ROMANO, 487 g

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,35 €/kg

  • Ilgagrūdžiai ryžiai GALINTA DELICAT, 800 g

    Ilgagrūdžiai ryžiai GALINTA DELICAT, 800 g

    2.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,69 €/kg

  • Gaivusis gėrimas SPRITE,0,85 l

    Gaivusis gėrimas SPRITE,0,85 l

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,99 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

Filtrai

Filtrai