Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Kempinė Paviršiams
    -50%
    1
    64 €
    0,82 €/vnt.

    Kempinė Paviršiams

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,65 €/vnt.

  • Granola su medumi NESTLE FITNESS, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Granola su medumi NESTLE FITNESS, 300 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,30 €/kg

  • Granola su šokoladu NESTLE FITNESS, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Granola su šokoladu NESTLE FITNESS, 300 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,30 €/kg

  • Bulvių traškučiai TAFFEL SAN DIEGO, 130 g
    1
    59 €
    12,23 €/kg

    Bulvių traškučiai TAFFEL SAN DIEGO, 130 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,85 €/kg

  • Fermentinis sūris SENOJO DVARO, 45%, 150 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Fermentinis sūris SENOJO DVARO, 45%, 150 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,93 €/kg

  • Sk. muilas su pač. ir vit. E IEVA, 1l
    Pagaminta Lietuvoje

    Sk. muilas su pač. ir vit. E IEVA, 1l

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,49 €/l

  • Kačių ėdalas WHISKAS MIXED CASSEROLE, 4 x 85g
    1
    49 €
    4,38 €/kg

    Kačių ėdalas WHISKAS MIXED CASSEROLE, 4 x 85g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,32 €/kg

  • Lašišinių žuvų kuprių ikrai ALASKA WILD, 95 g
    6
    99 €
    73,58 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Lašišinių žuvų kuprių ikrai ALASKA WILD, 95 g

    10.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 115,68 €/kg

  • Saldaus pieno sūris VIKIS, 14 % rieb., 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Saldaus pieno sūris VIKIS, 14 % rieb., 1 kg

    11.59 € už kg

    Kaina už vienetą: 11,59 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.37 kg 0.37kg

  • Atit. krevetės RIMI, ASC, 40/50, 300 g
    ASC sertifikuotos užaugintos jūros gėrybės

    Atit. krevetės RIMI, ASC, 40/50, 300 g

    5.59 € už vnt.
    Įprasta kaina: 7,99 €

    Kaina už vienetą: 18,63 €/kg

  • Gr. paruoš. mak. aštr. višt. sk. REEVA, 60 g
    Gera kaina kasdien

    Gr. paruoš. mak. aštr. višt. sk. REEVA, 60 g

    0.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,17 €/kg

  • Stud.maistas su kep. rieš.ARIMEX PREMIUM,250g
    -40%
    3
    17 €
    12,68 €/kg

    Stud.maistas su kep. rieš.ARIMEX PREMIUM,250g

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,16 €/kg

  • Vištienos paštetas ARGETA, 95 g

    Vištienos paštetas ARGETA, 95 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,89 €/kg

  • Vaisių ir rieš. užkandis GREENZ COCONUT, 30 g
    Tinka veganams Rinkis sveikiau Be pieno Be laktozės

    Vaisių ir rieš. užkandis GREENZ COCONUT, 30 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,33 €/kg

  • Negazuotas vanduo VICHY FRESH CHERRY, 1,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Negazuotas vanduo VICHY FRESH CHERRY, 1,5 l

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,93 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Persiladas RIMI, 35g
    Pagaminta Lietuvoje

    Persiladas RIMI, 35g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,57 €/kg

  • Nealkoholinis alus VILKMERGĖS PREMIUM, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Nealkoholinis alus VILKMERGĖS PREMIUM, 0,5 l

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,38 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Kriaušių sk. valg. ledai KLASIKA,  120 ml/85g
    0
    53 €
    6,24 €/kg

    Kriaušių sk. valg. ledai KLASIKA, 120 ml/85g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,47 €/kg

  • Saulėje džiov. pomidor. aliejuje SACLA, 280 g

    Saulėje džiov. pomidor. aliejuje SACLA, 280 g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,04 €/kg

  • Lietuviškas plovas KKF, 0,5 l, 480 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Lietuviškas plovas KKF, 0,5 l, 480 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,27 €/kg

Filtrai

Filtrai