Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Raud.saus.vynas FRONTERA CABERNET SAU., 0,75l
    Pagaminta Čilė

    Raud.saus.vynas FRONTERA CABERNET SAU., 0,75l

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,32 €/l

  • Baltasis saldus vynas FRONTERA MOSC, 0,75l
    Pagaminta Čilė

    Baltasis saldus vynas FRONTERA MOSC, 0,75l

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,32 €/l

  • Valiklis CILLIT BANG BLEACH & HYGIENE, 750 ml

    Valiklis CILLIT BANG BLEACH & HYGIENE, 750 ml

    8.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,32 €/l

  • Al.kok.VOLFAS ENGELMAN KRIEK, 4 %, 0,568 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Al.kok.VOLFAS ENGELMAN KRIEK, 4 %, 0,568 l

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,33 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Braškių uogienė KKF, 430 g
    2
    49 €
    5,79 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Braškių uogienė KKF, 430 g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,35 €/kg

  • Kečupas KĖDAINIŲ KLASIKINIS, 550 g
    2
    09 €
    3,80 €/kg

    Kečupas KĖDAINIŲ KLASIKINIS, 550 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,44 €/kg

  • Spir.gėr. RIGA BLACK BALSAM Currant,30%, 0,7l

    Spir.gėr. RIGA BLACK BALSAM Currant,30%, 0,7l

    23.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,27 €/l

  • Tekila ROOSTER ROJO BLANCO, 38 %, 0,7l

    Tekila ROOSTER ROJO BLANCO, 38 %, 0,7l

    26.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 38,56 €/l

  • Rūk. lyd. sūris su kump. NAMINIS, 40 %, 250 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Rūk. lyd. sūris su kump. NAMINIS, 40 %, 250 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,96 €/kg

  • Energ. gėrimas RED BULL ZERO, su sald. 0,25 l

    Energ. gėrimas RED BULL ZERO, su sald. 0,25 l

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,76 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Veido kaukė GARNIER SKIN NATURALS HYDRA,32g
    2
    46 €
    2,46 €/vnt.

    Veido kaukė GARNIER SKIN NATURALS HYDRA,32g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,79 €/vnt.

  • Višt. iešmeliai su graik. mar. PREMIUM, 480 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Višt. iešmeliai su graik. mar. PREMIUM, 480 g

    3.49 € už vnt.
    Įprasta kaina: 5,99 €

    Kaina už vienetą: 7,27 €/kg

  • Romas PLANTERAY GRANDE RESERVE, 40 %, 0,7 l

    Romas PLANTERAY GRANDE RESERVE, 40 %, 0,7 l

    27.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,99 €/l

  • Tunas su ital.priesk. KĖDAINIŲ KONSERVAI,280g
    Pagaminta Lietuvoje

    Tunas su ital.priesk. KĖDAINIŲ KONSERVAI,280g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,68 €/kg

  • Skaičių torto žvakė Nr. 9

    Skaičių torto žvakė Nr. 9

    1.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,25 €/vnt.

  • Virtiniai su kiaulienos įdaru VIKIS, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virtiniai su kiaulienos įdaru VIKIS, 300 g

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,63 €/kg

  • Nealkoholinis ŠVYTURIO alus EKSTRA, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Nealkoholinis ŠVYTURIO alus EKSTRA, 0,5 l

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,78 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Nealk. kokteilis LE COQ VIRGIN MOJITO, 0,33 l

    Nealk. kokteilis LE COQ VIRGIN MOJITO, 0,33 l

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,61 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Džiovinti abrikosai be kauliukų AWAKE, 150 g
    -40%
    1
    07 €
    7,13 €/kg

    Džiovinti abrikosai be kauliukų AWAKE, 150 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,93 €/kg

  • Makaronai LUBELLA (spiralės), 400 g

    Makaronai LUBELLA (spiralės), 400 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,72 €/kg

Filtrai

Filtrai