Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Zefyrai su karam. įd. ir avietėmis RŪTA, 100g
    2
    69 €
    26,90 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Zefyrai su karam. įd. ir avietėmis RŪTA, 100g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 38,90 €/kg

  • Vaflis su vanilės sk. įdaru PRINCE POLO, 45 g
    0
    63 €
    14,00 €/kg

    Vaflis su vanilės sk. įdaru PRINCE POLO, 45 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,56 €/kg

  • Karštai rūkyta vištienos krūtinėlė, a.r., 1kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Karštai rūkyta vištienos krūtinėlė, a.r., 1kg

    9.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 9,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.35 kg 0.35kg

  • Bulvių traškučiai PRINGLES PRAWN COCTAIL,165g

    Bulvių traškučiai PRINGLES PRAWN COCTAIL,165g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,12 €/kg

  • Aštrūs mar. agurkėliai SPILVA, 330 g / 190 g

    Aštrūs mar. agurkėliai SPILVA, 330 g / 190 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,11 €/kg

  • Mot. skust. WILKINSON SWORD INTUITION, 1 vnt.

    Mot. skust. WILKINSON SWORD INTUITION, 1 vnt.

    13.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,79 €/vnt.

  • Put.vynas MIONETTO PROSECCO DOC BRUT, 0,2l
    Tinka veganams Pagaminta Italijoje

    Put.vynas MIONETTO PROSECCO DOC BRUT, 0,2l

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,95 €/l

  • Alus ERDINGER WEISBIER, 5,3 %, 0,5 l but.

    Alus ERDINGER WEISBIER, 5,3 %, 0,5 l but.

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,18 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Langų valiklis CLIN ANTIFOG, 500ml

    Langų valiklis CLIN ANTIFOG, 500ml

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,98 €/l

  • Raud.natūralus granatų vynas VORUTA,12%,0,75l
    Pagaminta Lietuvoje

    Raud.natūralus granatų vynas VORUTA,12%,0,75l

    8.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,92 €/l

  • GHEE sviesto saulėgrąžų aliejus NORAS, 500 ml
    Pagaminta Lietuvoje

    GHEE sviesto saulėgrąžų aliejus NORAS, 500 ml

    9.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,78 €/kg

  • Tual. valik.-gaivikl. BREF PA LAVENDER, 2x50g

    Tual. valik.-gaivikl. BREF PA LAVENDER, 2x50g

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 54,90 €/kg

  • Morkų nektaras RIMI, 0,33 l

    Morkų nektaras RIMI, 0,33 l

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,30 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Džinas ROKU, 43 %, 0,7l

    Džinas ROKU, 43 %, 0,7l

    38.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 55,27 €/l

  • Lengvas margarinas RIMI SMART, 40 %, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Lengvas margarinas RIMI SMART, 40 %, 400 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,97 €/kg

  • Kvietinis alus V.E. BALTA PINTA, 5%, 0,568l
    Pagaminta Lietuvoje

    Kvietinis alus V.E. BALTA PINTA, 5%, 0,568l

    1.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,26 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • B. p. sald. vynas KONIGSMOSEL RIESLING, 0,75l
    Pagaminta Vokietijoje

    B. p. sald. vynas KONIGSMOSEL RIESLING, 0,75l

    11.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,72 €/l

  • Brašk. lim. sk. energ. gėrimas BATTERY, 0,5 l
    0
    89 €
    1,78 €/l

    Brašk. lim. sk. energ. gėrimas BATTERY, 0,5 l

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,38 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Žurnalas STILIUS
    Pagaminta Lietuvoje

    Žurnalas STILIUS

    2.00 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,00 €/vnt.

  • Žurnalas MOTERIS
    Pagaminta Lietuvoje

    Žurnalas MOTERIS

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,99 €/vnt.

Filtrai

Filtrai