Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Gl. varšk. sūr. brašk. sk., Matcha MURR, 40 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Gl. varšk. sūr. brašk. sk., Matcha MURR, 40 g

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,25 €/kg

  • Š. r. atlant. lašišų filė RIMI SMART, 100 g
    -30%
    2
    09 €
    20,90 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Š. r. atlant. lašišų filė RIMI SMART, 100 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,90 €/kg

  • Pjaustytas sūris RIMI SALAMI, 45 %, 150 g

    Pjaustytas sūris RIMI SALAMI, 45 %, 150 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,93 €/kg

  • Humusų rinkinys SALLING, 210 g
    Tinka veganams

    Humusų rinkinys SALLING, 210 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,57 €/kg

  • Balt. batonėlis juod. šok. gab. MURPH, 35 g

    Balt. batonėlis juod. šok. gab. MURPH, 35 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,57 €/kg

  • Kons. ananasų skiltelės SALLING, 567g / 340g

    Kons. ananasų skiltelės SALLING, 567g / 340g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,85 €/kg

  • Užkandis katėms su jautiena SALLING, 60 g
    0
    59 €
    9,83 €/kg

    Užkandis katėms su jautiena SALLING, 60 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,83 €/kg

  • Skanėstų lazdelės šunims SALLING, 360 g
    1
    65 €
    4,58 €/kg

    Skanėstų lazdelės šunims SALLING, 360 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,64 €/kg

  • Vaflinis batonėlis PRINCE POLO COCONUT, 45 g
    0
    63 €
    14,00 €/kg

    Vaflinis batonėlis PRINCE POLO COCONUT, 45 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,56 €/kg

  • Aviž. saus. su sezam., pien. šok. RIMI, 210 g
    1
    39 €
    6,62 €/kg

    Aviž. saus. su sezam., pien. šok. RIMI, 210 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,52 €/kg

  • Atš. kiaulienos mentė su kaulu, su oda, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Atš. kiaulienos mentė su kaulu, su oda, 1 kg

    3.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 3,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.6 kg 0.6kg

  • Aug. šokoladin. pudingas ZOTT PURE JOY, 140 g
    Tinka veganams Be pieno Tinka vegetarams

    Aug. šokoladin. pudingas ZOTT PURE JOY, 140 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,50 €/kg

  • Kuk. traškučiai SM NACHO CHEESE GIANT, 160 g
    1
    59 €
    9,94 €/kg

    Kuk. traškučiai SM NACHO CHEESE GIANT, 160 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,56 €/kg

  • Kepti sojų šniceliai GOURMET GREEN, 160 g
    Tinka vegetarams

    Kepti sojų šniceliai GOURMET GREEN, 160 g

    2.29 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,89 €

    Kaina už vienetą: 14,31 €/kg

  • Kvietiniai miltai LAMOLISANA, 1 kg

    Kvietiniai miltai LAMOLISANA, 1 kg

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,99 €/kg

  • Vyt. jaut. lazdelės Terijaki skon., a.r., 40g
    Pagaminta Lietuvoje

    Vyt. jaut. lazdelės Terijaki skon., a.r., 40g

    2.89 € už vnt.
    Įprasta kaina: 4,19 €

    Kaina už vienetą: 72,25 €/kg

  • Konstr. LEGO, Helovino skeletas, 30717

    Konstr. LEGO, Helovino skeletas, 30717

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,99 €/vnt.

  • Šokol., anakardžių braunis FRANK & OLI, 50 g

    Šokol., anakardžių braunis FRANK & OLI, 50 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,80 €/kg

  • Ekol. žiedų medus SALLING EKO, 250 g
    Ekologiškas

    Ekol. žiedų medus SALLING EKO, 250 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,96 €/kg

  • Kosmet. vatos pagaliukai BELLA BIO, 200 vnt.

    Kosmet. vatos pagaliukai BELLA BIO, 200 vnt.

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,01 €/vnt.

Filtrai

Filtrai