Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Avižinė košė su obuol. ir cin. SKANĖJA, 40 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Avižinė košė su obuol. ir cin. SKANĖJA, 40 g

    0.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,25 €/kg

  • Avižinė košė su braškėmis SKANĖJA, 40 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Avižinė košė su braškėmis SKANĖJA, 40 g

    0.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,25 €/kg

  • Lietiniai su mėsos ir daržovių įdaru, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Lietiniai su mėsos ir daržovių įdaru, 400 g

    3.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,87 €/kg

  • Varškės sausainiai su CREME BRULEE sk.įd.,1kg
    Tinka vegetarams Pagaminta Lietuvoje

    Varškės sausainiai su CREME BRULEE sk.įd.,1kg

    13.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 13,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Sūrio, svog. sk. ryžių trapučiai RIMI, 60 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sūrio, svog. sk. ryžių trapučiai RIMI, 60 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,83 €/kg

  • Natų sąsiuvinis SULEMEES, A5+, 16 lapų

    Natų sąsiuvinis SULEMEES, A5+, 16 lapų

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,69 €/vnt.

  • Pop. rankšl. RIMI SMART, 2 sl., 120 lap.
    -50%
    0
    79 €
    0,79 €/vnt.
    Gera kaina kasdien

    Pop. rankšl. RIMI SMART, 2 sl., 120 lap.

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,59 €/vnt.

  • Elektr. tabl. obuol. sk. MAXI NUTRITION, 40 g

    Elektr. tabl. obuol. sk. MAXI NUTRITION, 40 g

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 77,25 €/kg

  • Užšaldytas sūrio kepsnys NOWACO, 200 g

    Užšaldytas sūrio kepsnys NOWACO, 200 g

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,45 €/kg

  • Raudonų vaisių sulčių gėrimas RIMI SMART, 2 l
    Gera kaina kasdien

    Raudonų vaisių sulčių gėrimas RIMI SMART, 2 l

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,73 €/l

  • Aviečių uogienė RIMI SMART, 300 g
    Gera kaina kasdien

    Aviečių uogienė RIMI SMART, 300 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,97 €/kg

  • Sūris PARM. REGGIANO SALLING PRINCIP, 200 g

    Sūris PARM. REGGIANO SALLING PRINCIP, 200 g

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,95 €/kg

  • Virtinukai TORTELLONI SALLING, 250 g

    Virtinukai TORTELLONI SALLING, 250 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,96 €/kg

  • Energ. gėrimas DYNAMI:T PASSION STAR, 0,5 l
    0
    74 €
    1,48 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Energ. gėrimas DYNAMI:T PASSION STAR, 0,5 l

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,98 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Kačių ėd. GOURMET REVELAT., su laš. 2 x 57 g
    1
    69 €
    19,88 €/kg

    Kačių ėd. GOURMET REVELAT., su laš. 2 x 57 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,41 €/kg

  • Vaisių skonio guminukai HARIBO WORMS, 100 g
    0
    99 €
    9,90 €/kg

    Vaisių skonio guminukai HARIBO WORMS, 100 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,90 €/kg

  • Razinos besėklės Awake 150g
    -40%
    0
    53 €
    3,53 €/kg

    Razinos besėklės Awake 150g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,93 €/kg

  • Sėklų miš. su migdolais BEATOS VIRTUVĖ, 150 g
    -40%
    1
    97 €
    13,13 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Sėklų miš. su migdolais BEATOS VIRTUVĖ, 150 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,93 €/kg

  • Karamelizuoti migdolai su medumi ALVO, 150 g
    -40%
    1
    61 €
    10,73 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Karamelizuoti migdolai su medumi ALVO, 150 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,93 €/kg

  • Sk. kvepalai SILAN CHERRY BLOSSOM, 30sk 540ml

    Sk. kvepalai SILAN CHERRY BLOSSOM, 30sk 540ml

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,80 €/l

Filtrai

Filtrai