Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Gr. val. ledai NYKŠTUKAS su pasif., 150ml/93g
    Pagaminta Lietuvoje

    Gr. val. ledai NYKŠTUKAS su pasif., 150ml/93g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,40 €/kg

  • Šaldyti žirnių kepsneliai ANAMMA, 300 g
    Tinka veganams

    Šaldyti žirnių kepsneliai ANAMMA, 300 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,63 €/kg

  • Ryžių trapučiai su j. ryžiais RICE UP, 120 g
    Rinkis sveikiau Be glitimo Tinka vegetarams

    Ryžių trapučiai su j. ryžiais RICE UP, 120 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,58 €/kg

  • Ekol. daržovės RŪDOLFS su lašiša, nuo 6 mėn.
    -30%
    1
    32 €
    12,00 €/kg
    Ekologiškas Be glitimo Be pieno

    Ekol. daržovės RŪDOLFS su lašiša, nuo 6 mėn.

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,18 €/kg

  • Skalb. kaps. PERSIL POWER CAPS COLOR, 44 sk.

    Skalb. kaps. PERSIL POWER CAPS COLOR, 44 sk.

    22.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,52 €/vnt.

  • Aštri pupelių sriuba su jaut. ACTIVUS, 400 g
    2
    09 €
    5,22 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Aštri pupelių sriuba su jaut. ACTIVUS, 400 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,47 €/kg

  • Lazdelės su sezamų sėklomis RIMI, 150 g
    0
    63 €
    4,20 €/kg

    Lazdelės su sezamų sėklomis RIMI, 150 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,27 €/kg

  • Traškūs krekeriai ELEPHANT su med. gars. 70 g

    Traškūs krekeriai ELEPHANT su med. gars. 70 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,86 €/kg

  • Pasukų varškė persik. GAMTOS, 2,3 %, 130 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Pasukų varškė persik. GAMTOS, 2,3 %, 130 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,69 €/kg

  • Makar. su krevet. ir česnakų pad. RIMI, 350 g

    Makar. su krevet. ir česnakų pad. RIMI, 350 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,40 €/kg

  • Ridikėlių daigai, 25 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Ridikėlių daigai, 25 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 55,60 €/kg

  • Juod. šokoladas su aviečių gab. RŪTA, 100 g
    3
    29 €
    32,90 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Juod. šokoladas su aviečių gab. RŪTA, 100 g

    4.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 43,90 €/kg

  • Daržovių miš. BAUER WOK THAI, šald., 400 g
    Rinkis sveikiau

    Daržovių miš. BAUER WOK THAI, šald., 400 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,97 €/kg

  • Šokoladinis batonėlis KINDER CRISPY, 34,5 g

    Šokoladinis batonėlis KINDER CRISPY, 34,5 g

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 38,57 €/kg

  • Valg. ledai su vyšn. ir gr. MAGNUM, 85ml/71g
    1
    49 €
    20,99 €/kg

    Valg. ledai su vyšn. ir gr. MAGNUM, 85ml/71g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 40,70 €/kg

  • Ekolog. sojos gėrimas THE BRIDGE BARISTA, 1 l
    -25%
    2
    17 €
    2,17 €/l
    Ekologiškas

    Ekolog. sojos gėrimas THE BRIDGE BARISTA, 1 l

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,89 €/l

  • Kač. ėdal. su mės. gab. NUTRIBALANCE, 12x100g
    3
    99 €
    3,32 €/kg

    Kač. ėdal. su mės. gab. NUTRIBALANCE, 12x100g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,16 €/kg

  • Sausainiai GARLIAVOS DUONA VILNIUS, 350 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sausainiai GARLIAVOS DUONA VILNIUS, 350 g

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,83 €/kg

  • Drėgnos serv. CLEANIC ECO PURE WATER, 50 vnt

    Drėgnos serv. CLEANIC ECO PURE WATER, 50 vnt

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,04 €/vnt.

  • Humusas su žalumynais, 200 g
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Humusas su žalumynais, 200 g

    2.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,75 €/kg

Filtrai

Filtrai