Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Kibinas su vištienos filė PREMIUM, 100 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kibinas su vištienos filė PREMIUM, 100 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,90 €/kg

  • Sald. grietinėlės DVARO sviestas, 82%, 150 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sald. grietinėlės DVARO sviestas, 82%, 150 g

    2.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,67 €/kg

  • Negaz.vanduo VICHY FRESH ORANGE&MANGO, 1,5 l

    Negaz.vanduo VICHY FRESH ORANGE&MANGO, 1,5 l

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,93 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Juod.75 % šokolad.su apels. žiev.,RŪTA, 100 g
    3
    22 €
    32,20 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Juod.75 % šokolad.su apels. žiev.,RŪTA, 100 g

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 42,90 €/kg

  • Aviž. dribsnių košė su obuol. ACTIVUS, 60 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Aviž. dribsnių košė su obuol. ACTIVUS, 60 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,83 €/kg

  • Nealkoholinis alus HEINEKEN, 0,5 l, sk

    Nealkoholinis alus HEINEKEN, 0,5 l, sk

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,78 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Ryžių trapučiai RIMI su juod. šokoladu, 100g
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Ryžių trapučiai RIMI su juod. šokoladu, 100g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,90 €/kg

  • Karštai rūkyti kiaulienos kubeliai, a.r.,250g

    Karštai rūkyti kiaulienos kubeliai, a.r.,250g

    1.39 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,99 €

    Kaina už vienetą: 5,56 €/kg

  • Višt.maltinukai su sūriu DONE COOKIN,290g
    Pagaminta Lietuvoje

    Višt.maltinukai su sūriu DONE COOKIN,290g

    5.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,90 €/kg

  • Bulvių košė, 1 kg
    Tinka vegetarams Pagaminta Lietuvoje

    Bulvių košė, 1 kg

    6.49 € už kg

    Kaina už vienetą: 6,49 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.4 kg 0.4kg

  • Nenuplaunami dažų puodeliai

    Nenuplaunami dažų puodeliai

    1.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,05 €/vnt.

  • Duon.traškučiai su trig.sūriu BON CHANCE,120g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Duon.traškučiai su trig.sūriu BON CHANCE,120g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,92 €/kg

  • Daugiagrūd. tortilijos LIETUVOS KEPĖJAS, 360g
    Pagaminta Lietuvoje

    Daugiagrūd. tortilijos LIETUVOS KEPĖJAS, 360g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,75 €/kg

  • Ekol. užkandis su brašk. ir obuol. PONN, 20 g
    -30%
    1
    25 €
    62,50 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. užkandis su brašk. ir obuol. PONN, 20 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 89,50 €/kg

  • Bulvių prieskoniai RIMI SMART, 25 g
    Gera kaina kasdien

    Bulvių prieskoniai RIMI SMART, 25 g

    0.20 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,00 €/kg

  • Triušien. priek. kumpeliai LAPINO PUOTA, 1 kg

    Triušien. priek. kumpeliai LAPINO PUOTA, 1 kg

    13.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 13,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.5 kg 0.5kg

  • Kvietiniai miltai RIMI, 550 C, 2 kg
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Kvietiniai miltai RIMI, 550 C, 2 kg

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,80 €/kg

  • Kačių ėd. su mėsa FELIX DELIC., 4 x 85 g

    Kačių ėd. su mėsa FELIX DELIC., 4 x 85 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,47 €/kg

  • Virta kiaulienos dešra RIMI, pjaustyta, 270 g

    Virta kiaulienos dešra RIMI, pjaustyta, 270 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,63 €/kg

  • KKF padažas BARBEKIU, 320 g
    1
    75 €
    5,47 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    KKF padažas BARBEKIU, 320 g

    2.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,97 €/kg

Filtrai

Filtrai