Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Rūgštūs guminukai TROLLI DINO REX, 100 g

    Rūgštūs guminukai TROLLI DINO REX, 100 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,90 €/kg

  • Višt. iešmeliai pranc. marin. PREMIUM, 480 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Višt. iešmeliai pranc. marin. PREMIUM, 480 g

    3.49 € už vnt.
    Įprasta kaina: 5,99 €

    Kaina už vienetą: 7,27 €/kg

  • Negaz. stalo vanduo, VICHY CLASSIQUE, 500ml
    Pagaminta Lietuvoje

    Negaz. stalo vanduo, VICHY CLASSIQUE, 500ml

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,30 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Degtinė LITHUANIAN VODKA AUKSINĖ,40%,0,5l
    Pagaminta Lietuvoje

    Degtinė LITHUANIAN VODKA AUKSINĖ,40%,0,5l

    10.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,58 €/l

  • Virtiniai su elniena VIKIS, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virtiniai su elniena VIKIS, 300 g

    6.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,97 €/kg

  • Gr. par. aviž.dribsniai dėžut. GALINTA, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Gr. par. aviž.dribsniai dėžut. GALINTA, 500 g

    1.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,30 €/kg

  • 5 rūšių gr. dribsniai dėžutėje GALINTA, 500 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    5 rūšių gr. dribsniai dėžutėje GALINTA, 500 g

    1.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,30 €/kg

  • Saldžios grūdinės lazdelės, 1kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Saldžios grūdinės lazdelės, 1kg

    18.59 € už kg

    Kaina už vienetą: 18,59 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.2 kg 0.2kg

  • Klijai SUPER MOMENT, 3g

    Klijai SUPER MOMENT, 3g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,69 €/vnt.

  • Kavos kapsulės AROMA GOLD GRANDE, 128 g
    Gera kaina kasdien

    Kavos kapsulės AROMA GOLD GRANDE, 128 g

    5.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,32 €/vnt.

  • Ant.apdor.odos lazd. PrimaDog 11vnt,100g

    Ant.apdor.odos lazd. PrimaDog 11vnt,100g

    5.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,51 €/vnt.

  • Sūris SENOJO DVARO, 45 %, brand. 9 mėn, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sūris SENOJO DVARO, 45 %, brand. 9 mėn, 200 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,45 €/kg

  • Muilas DOVE RELAXING, 90g
    0
    95 €
    10,56 €/kg

    Muilas DOVE RELAXING, 90g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,44 €/kg

  • Virtas BAJORŲ slėgtainis vakuume, a.r. ,450 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virtas BAJORŲ slėgtainis vakuume, a.r. ,450 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,97 €/kg

  • Virta DAKTARIŠKA dešra be antib., a.r., 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virta DAKTARIŠKA dešra be antib., a.r., 300 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,30 €/kg

  • Kavos pup. STARBUCKS BLONDE ESPRESSO, 450 g

    Kavos pup. STARBUCKS BLONDE ESPRESSO, 450 g

    14.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,31 €/kg

  • Avižinė košė su pienu ir uogom. MALSENA, 45 g
    0
    48 €
    10,67 €/kg

    Avižinė košė su pienu ir uogom. MALSENA, 45 g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,33 €/kg

  • Kombučia BŪKČIA su muskatu ir ąžuolo žieve,1l
    Pagaminta Lietuvoje

    Kombučia BŪKČIA su muskatu ir ąžuolo žieve,1l

    6.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,79 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Kvietinis nealkoholinis alus PAULANER 0,5l

    Kvietinis nealkoholinis alus PAULANER 0,5l

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,98 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Pom.sk.bulv. traškučiai TAFFEL SAN DIEGO,180g
    1
    29 €
    7,17 €/kg

    Pom.sk.bulv. traškučiai TAFFEL SAN DIEGO,180g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,94 €/kg

Filtrai

Filtrai