Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Kokoso riešutas, 1vnt
    Rinkis sveikiau

    Kokoso riešutas, 1vnt

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,09 €/vnt.

  • Put.pusiau saus.vynas GRAND CAVALIER, 0,75l
    Pagaminta Prancūzijoje

    Put.pusiau saus.vynas GRAND CAVALIER, 0,75l

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,32 €/l

  • Vienkartiniai skustuvai BIC-3 SENSITIVE, 4vnt

    Vienkartiniai skustuvai BIC-3 SENSITIVE, 4vnt

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,82 €/vnt.

  • Dovanų krepšelis JUMBO 33x45,5x10cm

    Dovanų krepšelis JUMBO 33x45,5x10cm

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,29 €/vnt.

  • Negazuot. nat. mineralinis vanduo HERMIS, 1 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Negazuot. nat. mineralinis vanduo HERMIS, 1 l

    0.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,75 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Virtos dešrelės NEMATEKAS HOT-DOG, I.r., 800g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virtos dešrelės NEMATEKAS HOT-DOG, I.r., 800g

    5.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,36 €/kg

  • BAJORIŠKIŲ maistinė acto rūgštis, 9%, 1l
    Pagaminta Lietuvoje

    BAJORIŠKIŲ maistinė acto rūgštis, 9%, 1l

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,65 €/l

  • Put.sausas vynas ZONIN PROSECCO BRUT,0,2l,11%
    Pagaminta Italijoje

    Put.sausas vynas ZONIN PROSECCO BRUT,0,2l,11%

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,45 €/l

  • Oro gaiviklis AMBI PUR SPRING AWAKENING, 8 ml

    Oro gaiviklis AMBI PUR SPRING AWAKENING, 8 ml

    6.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 83,87 €/l

  • Alus VOLFAS ENGELMAN IPA, 6,0 %, 0,568 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus VOLFAS ENGELMAN IPA, 6,0 %, 0,568 l

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,33 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Brendis ALITA Classic VSOP, 38%, 0,35l
    Pagaminta Lietuvoje

    Brendis ALITA Classic VSOP, 38%, 0,35l

    8.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,83 €/l

  • Skaičių torto žvakė Nr. 0

    Skaičių torto žvakė Nr. 0

    1.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,25 €/vnt.

  • Degtinė EXCLUSIVE KOSHER, 40 %, 0,7 l

    Degtinė EXCLUSIVE KOSHER, 40 %, 0,7 l

    23.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,13 €/l

  • Spang.sk.degtinė LITHUANIAN VODKA,40%,0,5l
    Pagaminta Lietuvoje

    Spang.sk.degtinė LITHUANIAN VODKA,40%,0,5l

    10.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,98 €/l

  • Degtinė NEMIROFF Delikat, 40 %, 0,5 l

    Degtinė NEMIROFF Delikat, 40 %, 0,5 l

    11.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,98 €/l

  • Spanguolių trauktinė BOBELINĖ, 35 %, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Spanguolių trauktinė BOBELINĖ, 35 %, 0,5 l

    14.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,18 €/l

  • Kiet. sūris ROKIŠKIO GRAND, 37%, 24 mėn, 180g
    Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Kiet. sūris ROKIŠKIO GRAND, 37%, 24 mėn, 180g

    4.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,72 €/kg

  • Dryž. krevetės sūr. RIMI MARE MSC 400g/170g
    Sertifikuota pagal MSC žūklės rajonų aplinkos apsaugos standartą

    Dryž. krevetės sūr. RIMI MARE MSC 400g/170g

    6.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 40,53 €/kg

  • Džemas VYŠNIŲ KĖDAINIŲ KONSERVAI, 330 g
    3
    09 €
    9,36 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Džemas VYŠNIŲ KĖDAINIŲ KONSERVAI, 330 g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,61 €/kg

  • Viskis MONKEY SHOULDER, 40 %, 0,7 l

    Viskis MONKEY SHOULDER, 40 %, 0,7 l

    32.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 47,13 €/l

Filtrai

Filtrai