Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Balt. gėrimas PROTEIN LAB, braš. sk. 500 ml

    Balt. gėrimas PROTEIN LAB, braš. sk. 500 ml

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,98 €/l

  • Ekol. mėlynių uogienė SALLING EKO, 275 g
    Ekologiškas

    Ekol. mėlynių uogienė SALLING EKO, 275 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,69 €/kg

  • Ekol. pomidorų kečupas SALLING EKO, 430 g
    Ekologiškas

    Ekol. pomidorų kečupas SALLING EKO, 430 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,28 €/kg

  • Tualeto gelis CLERIT LEMON, 75 ml

    Tualeto gelis CLERIT LEMON, 75 ml

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,87 €/kg

  • Ferment. daržovės su ananasais KIMCHI, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Ferment. daržovės su ananasais KIMCHI, 400 g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,47 €/kg

  • Alus UTENOS UTENOS, 5 %, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus UTENOS UTENOS, 5 %, 0,5 l

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,18 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Makaronai LUBELLA (auselės) Nr. 40, 400 g

    Makaronai LUBELLA (auselės) Nr. 40, 400 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,72 €/kg

  • Alyvuogių aliejus kepimui NORAS, 500 ml
    Pagaminta Lietuvoje

    Alyvuogių aliejus kepimui NORAS, 500 ml

    10.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,98 €/kg

  • Šokoladas su OREO sausain.gab., MILKA, 100g

    Šokoladas su OREO sausain.gab., MILKA, 100g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,90 €/kg

  • Sūris CASTELLO CAMEMBERT, 125g

    Sūris CASTELLO CAMEMBERT, 125g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,92 €/kg

  • Indapl. valiklis SOMAT MACHINE CLEANER, 3vnt.

    Indapl. valiklis SOMAT MACHINE CLEANER, 3vnt.

    8.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,73 €/vnt.

  • Skystas muilas PALMOLIVE ALMOND, 300 ml

    Skystas muilas PALMOLIVE ALMOND, 300 ml

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,97 €/l

  • R.p.sald.v. DAOS CABERNET SAUVIG., 12%, 0,75l
    Pagaminta Moldovoje

    R.p.sald.v. DAOS CABERNET SAUVIG., 12%, 0,75l

    7.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,25 €/l

  • Natūralus juod.serbentų vynas VORUTA, 0,75l
    Pagaminta Lietuvoje

    Natūralus juod.serbentų vynas VORUTA, 0,75l

    6.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,05 €/l

  • Žurnalas MANO NAMAI
    Pagaminta Lietuvoje

    Žurnalas MANO NAMAI

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,99 €/vnt.

  • Žurnalas ILIUSTRUOTOJI ISTORIJA
    Pagaminta Lietuvoje

    Žurnalas ILIUSTRUOTOJI ISTORIJA

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,99 €/vnt.

  • Sūris TUREK CAMEMBERT NATURAL, 60 %, 120 g

    Sūris TUREK CAMEMBERT NATURAL, 60 %, 120 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,25 €/kg

  • Raud.saus.vynas B&G PINOT NOIR RESERVE, 0,75l
    Pagaminta Prancūzijoje

    Raud.saus.vynas B&G PINOT NOIR RESERVE, 0,75l

    11.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,99 €/l

  • Džiūvėsėliai su vanile RIMI, 500 g
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Džiūvėsėliai su vanile RIMI, 500 g

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,78 €/kg

  • Kviet. alus GUBERNIJA BALTAS HEF.,4,8%,0,568l
    Pagaminta Lietuvoje

    Kviet. alus GUBERNIJA BALTAS HEF.,4,8%,0,568l

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,80 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

Filtrai

Filtrai