Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Čili pipirų sk. kukur. trašk. DORITOS, 180 g
    1
    99 €
    11,06 €/kg

    Čili pipirų sk. kukur. trašk. DORITOS, 180 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,61 €/kg

  • Alus UTENOS UTENOS, 5 %, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus UTENOS UTENOS, 5 %, 0,5 l

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,18 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Ryž. trapučiai su mango sk. glaz. KUPIEC, 60g
    0
    99 €
    16,50 €/kg

    Ryž. trapučiai su mango sk. glaz. KUPIEC, 60g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,50 €/kg

  • Vegan. BBQ sk. baltym. trašk. POPCROP, 60 g
    Tinka veganams Be cukraus Be glitimo Be pieno

    Vegan. BBQ sk. baltym. trašk. POPCROP, 60 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,83 €/kg

  • Kukurūzų trap. su pom. pr. SAULĖS GRŪD., 60 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kukurūzų trap. su pom. pr. SAULĖS GRŪD., 60 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,50 €/kg

  • Sorų kruopos RIMI FREE FROM, 375 g
    Tinka veganams

    Sorų kruopos RIMI FREE FROM, 375 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,51 €/kg

  • Šald. darž. ir grūdų mišinys BONDUELLE, 400 g
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Šald. darž. ir grūdų mišinys BONDUELLE, 400 g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,72 €/kg

  • Ekologiški grikių miltai SALLING EKO, 400 g
    Ekologiškas

    Ekologiški grikių miltai SALLING EKO, 400 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,47 €/kg

  • Pusryčių batonėlis NESTLE NESQUIK, 6 x 25 g

    Pusryčių batonėlis NESTLE NESQUIK, 6 x 25 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,93 €/kg

  • Vatos diskeliai SALLING, 120 vnt.

    Vatos diskeliai SALLING, 120 vnt.

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,01 €/vnt.

  • Raikytas batonas MAX LIETUVOS KEPĖJAS, 700 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Raikytas batonas MAX LIETUVOS KEPĖJAS, 700 g

    1.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,64 €/kg

  • Pyragas su mėlynėmis LIETUVOS KEPĖJAS, 450 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Pyragas su mėlynėmis LIETUVOS KEPĖJAS, 450 g

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,53 €/kg

  • Mini bandelės FAZER su karam. sk. įd., 220 g
    Tinka veganams Be pieno Tinka vegetarams

    Mini bandelės FAZER su karam. sk. įd., 220 g

    2.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,59 €/kg

  • Atitirpinta sidabrinė jūrinė lydeka RIMI, 1kg

    Atitirpinta sidabrinė jūrinė lydeka RIMI, 1kg

    4.79 € už kg
    Įprasta kaina: 6,59 €

    Kaina už vienetą: 4,79 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.5 kg 0.5kg

  • Gaz. gaiv. gėrimas COCA-COLA CHERRY, 330 ml

    Gaz. gaiv. gėrimas COCA-COLA CHERRY, 330 ml

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,30 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Bambukų ūgliai sūryme SALLING, 230 g
    0
    79 €
    5,64 €/kg

    Bambukų ūgliai sūryme SALLING, 230 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,50 €/kg

  • Sūrio sk. padažas S. MARIA NACHO STYLE, 250 g

    Sūrio sk. padažas S. MARIA NACHO STYLE, 250 g

    4.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,00 €/kg

  • Ekol. gėr. RASA BIO, pas. ir anan. sk. 0,33 l
    Ekologiškas

    Ekol. gėr. RASA BIO, pas. ir anan. sk. 0,33 l

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,52 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Datulių batonėlis su kokosais RIMI, 30 g
    0
    63 €
    21,00 €/kg
    Tinka veganams Tinka vegetarams Pagaminta Lietuvoje

    Datulių batonėlis su kokosais RIMI, 30 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,33 €/kg

  • Obuolių ir vynuogių nektaras NATURALIS, 0,2 l

    Obuolių ir vynuogių nektaras NATURALIS, 0,2 l

    0.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,95 €/l

Filtrai

Filtrai