Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Sausi pusryčiai Duo Balls RIMI 250g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sausi pusryčiai Duo Balls RIMI 250g

    0.82 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,28 €/kg

  • Lyd. tepam. sūris su grietin. HOCHLAND, 90 g

    Lyd. tepam. sūris su grietin. HOCHLAND, 90 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,89 €/kg

  • Mask. sk. valg. ledai su br. RIMI, 120 ml/70g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Mask. sk. valg. ledai su br. RIMI, 120 ml/70g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,71 €/kg

  • Vaisiniai guminukai RIMI PERSIKAS, 35 g
    Tinka veganams Be glitimo

    Vaisiniai guminukai RIMI PERSIKAS, 35 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,86 €/kg

  • Mėtų sk. kramt. guma su saldikl. ORBIT, 64 g

    Mėtų sk. kramt. guma su saldikl. ORBIT, 64 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 54,53 €/kg

  • Maistinių mielių dribsniai ENGEVITA, 125 g
    Tinka veganams Be pieno

    Maistinių mielių dribsniai ENGEVITA, 125 g

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 42,32 €/kg

  • Vytintos dešrelės VIRVUTĖS VIKIS, 90 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Vytintos dešrelės VIRVUTĖS VIKIS, 90 g

    5.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 59,89 €/kg

  • Pomidorų padažas be konservantų KKF, 970 g
    2
    49 €
    2,57 €/kg
    Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Pomidorų padažas be konservantų KKF, 970 g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,70 €/kg

  • Ekol. kriaušių ir slyvų tyrelė RŪDOLFS, 110 g
    -30%
    1
    32 €
    12,00 €/kg
    Ekologiškas Be glitimo Be pieno

    Ekol. kriaušių ir slyvų tyrelė RŪDOLFS, 110 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,18 €/kg

  • Vyt. kiaul. šiaudeliai KLEBONIŠKI, a.r., 100g
    Pagaminta Lietuvoje

    Vyt. kiaul. šiaudeliai KLEBONIŠKI, a.r., 100g

    4.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 47,90 €/kg

  • Krekeriai su rozmar. SCROCCHI LAURIERI, 175 g
    Tinka veganams

    Krekeriai su rozmar. SCROCCHI LAURIERI, 175 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,80 €/kg

  • Šald. daržovių mišinys WOKMIX ORIENT, 400 g

    Šald. daržovių mišinys WOKMIX ORIENT, 400 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,97 €/kg

  • Sojos produktas su brašk. aviet. ALPRO, 150 g

    Sojos produktas su brašk. aviet. ALPRO, 150 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,27 €/kg

  • Tamsi duona MORTA su Graham miltais, 450 g

    Tamsi duona MORTA su Graham miltais, 450 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,42 €/kg

  • Kep. žemės riešutai su druska ESTRELLA, 240g
    -40%
    1
    79 €
    7,46 €/kg

    Kep. žemės riešutai su druska ESTRELLA, 240g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,46 €/kg

  • Cezario padažas BEATOS VIRTUVĖ, 250 ml
    Pagaminta Lietuvoje

    Cezario padažas BEATOS VIRTUVĖ, 250 ml

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,47 €/kg

  • Varškės sūrelis su mėlynėmis PASAKA, 20 %,40g
    Pagaminta Lietuvoje

    Varškės sūrelis su mėlynėmis PASAKA, 20 %,40g

    0.49 € už vnt.
    Įprasta kaina: 0,65 €

    Kaina už vienetą: 12,25 €/kg

  • Gl. v. sūrelis su mangais PASAKA, 20% 40 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Gl. v. sūrelis su mangais PASAKA, 20% 40 g

    0.49 € už vnt.
    Įprasta kaina: 0,65 €

    Kaina už vienetą: 12,25 €/kg

  • Drėgnos servetėlės SLEEPY AQUA CARE, 50 vnt

    Drėgnos servetėlės SLEEPY AQUA CARE, 50 vnt

    2.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,05 €/vnt.

  • Obuolių skonio lazdelė FRUITFUNK, 20 g

    Obuolių skonio lazdelė FRUITFUNK, 20 g

    1.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 62,50 €/kg

Filtrai

Filtrai