Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Klasikinė BAJORŲ degtinė, 40 %, 0,7 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Klasikinė BAJORŲ degtinė, 40 %, 0,7 l

    14.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,13 €/l

  • Raud.saus.vynas ACHAVAL FERRER MALBEC, 0,75l

    Raud.saus.vynas ACHAVAL FERRER MALBEC, 0,75l

    20.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,99 €/l

  • Bulvių traškučiai PRINGLES Hot & Spicy, 165 g

    Bulvių traškučiai PRINGLES Hot & Spicy, 165 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,12 €/kg

  • Vyno gėrimas ŽIEMOS Vynas, 8,5 %, 1l
    Pagaminta Lietuvoje

    Vyno gėrimas ŽIEMOS Vynas, 8,5 %, 1l

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,99 €/l

  • Balt.saus.put.vynas SEGURA VIUDAS BRUT, 0,75l
    Pagaminta Ispanijoje

    Balt.saus.put.vynas SEGURA VIUDAS BRUT, 0,75l

    13.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,59 €/l

  • Sūd. atl. silkių filė aliej. RIMI SMART, 240g
    -30%
    0
    73 €
    4,17 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Sūd. atl. silkių filė aliej. RIMI SMART, 240g

    1.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,00 €/kg

  • Sauskelnės BAMBO 3 4-8 kg, 52 vnt

    Sauskelnės BAMBO 3 4-8 kg, 52 vnt

    23.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,46 €/vnt.

  • Rausv.pus.saus.vynas BARTON & GUESTIER, 0,75l
    Pagaminta Prancūzijoje

    Rausv.pus.saus.vynas BARTON & GUESTIER, 0,75l

    11.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,45 €/l

  • Sausas pl. šamp.BATISTE HEAVENLY VOLUME,200ml

    Sausas pl. šamp.BATISTE HEAVENLY VOLUME,200ml

    5.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,95 €/l

  • Nealk. pus. saus. vynas ALITA CLASSIC, 0,75 l
    4
    49 €
    5,99 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Nealk. pus. saus. vynas ALITA CLASSIC, 0,75 l

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,99 €/l

  • Gazuotas gaivusis gėrimas RIMI COLA, 2 l
    1
    59 €
    0,80 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Gazuotas gaivusis gėrimas RIMI COLA, 2 l

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,00 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Put.vynas GRATIEN & MEYER CREMANT BRUT, 0,75l
    Pagaminta Prancūzijoje

    Put.vynas GRATIEN & MEYER CREMANT BRUT, 0,75l

    10.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,65 €/l

  • Balt.saus.vynas B&G SAUV.BLANC RESERVE, 0,75l
    Pagaminta Prancūzijoje

    Balt.saus.vynas B&G SAUV.BLANC RESERVE, 0,75l

    10.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,85 €/l

  • Alus VOLFAS ENGELMAN IPA, 6,0 %, 0,568 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus VOLFAS ENGELMAN IPA, 6,0 %, 0,568 l

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,33 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Burnos skalavim.sk.LISTERINE TOTAL,500ml

    Burnos skalavim.sk.LISTERINE TOTAL,500ml

    8.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,78 €/l

  • Skaičių torto žvakė Nr. 7

    Skaičių torto žvakė Nr. 7

    1.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,25 €/vnt.

  • Skaičių torto žvakė Nr. 0

    Skaičių torto žvakė Nr. 0

    1.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,25 €/vnt.

  • Burbonas WILD TURKEY 81, 40,5 %, 1l

    Burbonas WILD TURKEY 81, 40,5 %, 1l

    36.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,99 €/l

  • Romas ZACAPA SOLERA GR.RES., 40 %, 0,7 l

    Romas ZACAPA SOLERA GR.RES., 40 %, 0,7 l

    61.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 88,56 €/l

  • M.papild.su sald.MOLLER'S JUNIOR OMEGA-3, 54g
    Įsidėk 2 už
    20
    98 €
    0,23 €/vnt.

    M.papild.su sald.MOLLER'S JUNIOR OMEGA-3, 54g

    20.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,47 €/vnt.

Filtrai

Filtrai