Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Ekol. glotn. su ob., ban. SALLING EKO, 90 g
    -30%
    0
    66 €
    7,33 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. glotn. su ob., ban. SALLING EKO, 90 g

    0.94 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,44 €/kg

  • Gazuotas nat. mineralinis vanduo PERRIER, 1 l

    Gazuotas nat. mineralinis vanduo PERRIER, 1 l

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,99 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Marinuotos rūgštynės RIMI SMART, 350 g
    Gera kaina kasdien

    Marinuotos rūgštynės RIMI SMART, 350 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,40 €/kg

  • Atšaldyti kiaulių paslėpsniai, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Atšaldyti kiaulių paslėpsniai, 1 kg

    2.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 2,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.6 kg 0.6kg

  • WC valiklis BREF POWER AKTIV FRUIT., 2 x 50 g

    WC valiklis BREF POWER AKTIV FRUIT., 2 x 50 g

    4.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 46,90 €/kg

  • S. pašaras PURINA ONE kat. su galv. m., 1,4kg

    S. pašaras PURINA ONE kat. su galv. m., 1,4kg

    10.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,64 €/kg

  • Kepti sojų šniceliai GOURMET GREEN, 160 g
    Tinka vegetarams

    Kepti sojų šniceliai GOURMET GREEN, 160 g

    2.29 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,89 €

    Kaina už vienetą: 14,31 €/kg

  • Grybai ERINGI MINI, 100g

    Grybai ERINGI MINI, 100g

    2.29 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,95 €

    Kaina už vienetą: 22,90 €/kg

  • Juoda duona BOČIŲ LK, raikyta, 390 g

    Juoda duona BOČIŲ LK, raikyta, 390 g

    0.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,44 €/kg

  • Obuolių ir vynuogių nektaras NATURALIS, 0,2 l

    Obuolių ir vynuogių nektaras NATURALIS, 0,2 l

    0.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,95 €/l

  • Grietinin. ledai ICETOPIA MATCHA, 100 ml
    1
    35 €
    21,43 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Grietinin. ledai ICETOPIA MATCHA, 100 ml

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,35 €/kg

  • Kosmet. vatos pagaliukai BELLA BIO, 200 vnt.

    Kosmet. vatos pagaliukai BELLA BIO, 200 vnt.

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,01 €/vnt.

  • Tualeto gelis CLERIT LEMON, 75 ml

    Tualeto gelis CLERIT LEMON, 75 ml

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,87 €/kg

  • Valiklis CHANTE CLAIR LIMONE, 600 ml

    Valiklis CHANTE CLAIR LIMONE, 600 ml

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,65 €/l

  • Ekol. arbata ACALA MARGARITA STYLE, 0,75 l
    7
    99 €
    10,65 €/l
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. arbata ACALA MARGARITA STYLE, 0,75 l

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,32 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Indų ploviklis FAIRY POMEGRANATE, 450 ml
    1
    99 €
    4,42 €/l

    Indų ploviklis FAIRY POMEGRANATE, 450 ml

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,64 €/l

  • BALTOJI mišrainė, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    BALTOJI mišrainė, 300 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,97 €/kg

  • Žurnalas RAKTAS
    Pagaminta Lietuvoje

    Žurnalas RAKTAS

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,99 €/vnt.

  • Gaiv.energ.gėr.sk. gėrimas SUPER MANKI, 330ml

    Gaiv.energ.gėr.sk. gėrimas SUPER MANKI, 330ml

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,70 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Balt.pus.sald.vynas DAOS CHARDONNAY, 0,75l
    Pagaminta Moldovoje

    Balt.pus.sald.vynas DAOS CHARDONNAY, 0,75l

    7.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,25 €/l

Filtrai

Filtrai