Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Vanil. sk. plombyras be lakt. POLS, 120ml/75g

    Vanil. sk. plombyras be lakt. POLS, 120ml/75g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,87 €/kg

  • Skystas skalb. ARIEL COLOR, 25 sk, 1,125 l
    7
    19 €
    6,39 €/l

    Skystas skalb. ARIEL COLOR, 25 sk, 1,125 l

    10.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,77 €/l

  • Pien. šok. su brašk. sk. įd. ALPINELLA, 100 g

    Pien. šok. su brašk. sk. įd. ALPINELLA, 100 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,90 €/kg

  • Pica SUPREMA SALAME ROMANO, 487 g

    Pica SUPREMA SALAME ROMANO, 487 g

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,35 €/kg

  • Žuvies filė su sūriu RIMI, 300 g
    -40%
    1
    79 €
    5,97 €/kg
    Sertifikuota pagal MSC žūklės rajonų aplinkos apsaugos standartą

    Žuvies filė su sūriu RIMI, 300 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,97 €/kg

  • Varškės sausainiai su abrikosų įdaru, 1 kg
    Tinka vegetarams Pagaminta Lietuvoje

    Varškės sausainiai su abrikosų įdaru, 1 kg

    13.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 13,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Bulvių traškučiai su sūrio sk. AHOOOY!, 75 g

    Bulvių traškučiai su sūrio sk. AHOOOY!, 75 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,53 €/kg

  • Kepti viščiuk.petukai saldžiarūgš.padaže, 1kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Kepti viščiuk.petukai saldžiarūgš.padaže, 1kg

    9.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 9,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.45 kg 0.45kg

  • Natų sąsiuvinis SULEMEES, A5+, 16 lapų

    Natų sąsiuvinis SULEMEES, A5+, 16 lapų

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,69 €/vnt.

  • Rudasis visų grūdo dalių bulguras RIMI, 400 g

    Rudasis visų grūdo dalių bulguras RIMI, 400 g

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,37 €/kg

  • Muilas ūdo medienos aromato MARGARITA, 300 ml
    4
    79 €
    15,97 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Muilas ūdo medienos aromato MARGARITA, 300 ml

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,97 €/l

  • Van. plombyras be lakt. NYKŠTUKAS, 130ml /72g
    Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Van. plombyras be lakt. NYKŠTUKAS, 130ml /72g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,31 €/kg

  • Virta BAJORŲ dešra su lašinukais, I r. 600 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virta BAJORŲ dešra su lašinukais, I r. 600 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,98 €/kg

  • Šald. darž. ir grūdų mišinys BONDUELLE, 400 g
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Šald. darž. ir grūdų mišinys BONDUELLE, 400 g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,72 €/kg

  • Aviečių uogienė RIMI SMART, 300 g
    Gera kaina kasdien

    Aviečių uogienė RIMI SMART, 300 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,97 €/kg

  • Virtinukai TORTELLONI SALLING, 250 g

    Virtinukai TORTELLONI SALLING, 250 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,96 €/kg

  • Ekologiški grikių miltai SALLING EKO, 400 g
    Ekologiškas

    Ekologiški grikių miltai SALLING EKO, 400 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,47 €/kg

  • Pusryčių batonėlis NESTLE NESQUIK, 6 x 25 g

    Pusryčių batonėlis NESTLE NESQUIK, 6 x 25 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,93 €/kg

  • Miš. trašk. vištien. su sūriu MAGGI, 70 g
    0
    95 €
    13,57 €/kg

    Miš. trašk. vištien. su sūriu MAGGI, 70 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,71 €/kg

  • Vaisių skonio guminukai HARIBO WORMS, 100 g
    0
    99 €
    9,90 €/kg

    Vaisių skonio guminukai HARIBO WORMS, 100 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,90 €/kg

Filtrai

Filtrai