Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Persikų skonio želė DR OETKER, 72 g
    0
    81 €
    11,25 €/kg

    Persikų skonio želė DR OETKER, 72 g

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,75 €/kg

  • Šaldyti žuvies piršteliai ESVA, 250 g
    -40%
    0
    95 €
    3,80 €/kg

    Šaldyti žuvies piršteliai ESVA, 250 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,36 €/kg

  • Kiauš. makar. TAGLIATELLE RIMI PLANET, 500 g

    Kiauš. makar. TAGLIATELLE RIMI PLANET, 500 g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,18 €/kg

  • Balk. gysločių sėklų luobelės ŽOLYNĖLIS, 200g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Balk. gysločių sėklų luobelės ŽOLYNĖLIS, 200g

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,95 €/kg

  • DAUMANTŲ adžika KAUKAZO, 260 g
    Pagaminta Lietuvoje

    DAUMANTŲ adžika KAUKAZO, 260 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,65 €/kg

  • Pien. šokoladas su migdolais TOBLERONE, 100 g

    Pien. šokoladas su migdolais TOBLERONE, 100 g

    3.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,50 €/kg

  • Vyšnių skonio želė DR OETKER, 72 g
    0
    81 €
    11,25 €/kg

    Vyšnių skonio želė DR OETKER, 72 g

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,75 €/kg

  • K.r. KREKENAVOS servelatas, a. r., 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    K.r. KREKENAVOS servelatas, a. r., 400 g

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,72 €/kg

  • Vyt. kiaul. šiaudeliai KLEBONIŠKI, a.r., 100g
    Pagaminta Lietuvoje

    Vyt. kiaul. šiaudeliai KLEBONIŠKI, a.r., 100g

    4.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 47,90 €/kg

  • Sūrios lazdelės RIMI, 150 g
    0
    63 €
    4,20 €/kg
    Gera kaina kasdien

    Sūrios lazdelės RIMI, 150 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,27 €/kg

  • Skrudinti avinžirniai RIMI, sūdyti, 150 g
    -40%
    1
    25 €
    8,33 €/kg

    Skrudinti avinžirniai RIMI, sūdyti, 150 g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,93 €/kg

  • Krekeriai su rozmar. SCROCCHI LAURIERI, 175 g
    Tinka veganams

    Krekeriai su rozmar. SCROCCHI LAURIERI, 175 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,80 €/kg

  • Mot. termo tamprės MYWEAR, M/L, juodos, AW25

    Mot. termo tamprės MYWEAR, M/L, juodos, AW25

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,99 €/vnt.

  • Makar. su krevet. ir česnakų pad. RIMI, 350 g

    Makar. su krevet. ir česnakų pad. RIMI, 350 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,40 €/kg

  • Šokoladinis batonėlis KINDER CRISPY, 34,5 g

    Šokoladinis batonėlis KINDER CRISPY, 34,5 g

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 38,57 €/kg

  • Sriuba katėms su mėsa FELIX ORIGINAL, 6 x 48g

    Sriuba katėms su mėsa FELIX ORIGINAL, 6 x 48g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,38 €/kg

  • Tamsi duona MORTA su Graham miltais, 450 g

    Tamsi duona MORTA su Graham miltais, 450 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,42 €/kg

  • Jogur. MIAU BUBBLE TEA su brašk. 3,0 %, 140 g
    -25%
    1
    04 €
    7,43 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Jogur. MIAU BUBBLE TEA su brašk. 3,0 %, 140 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,93 €/kg

  • Zefyrai LAIMA MAIGUMS, glaistyti šok., 175 g

    Zefyrai LAIMA MAIGUMS, glaistyti šok., 175 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,80 €/kg

  • Cezario padažas BEATOS VIRTUVĖ, 250 ml
    Pagaminta Lietuvoje

    Cezario padažas BEATOS VIRTUVĖ, 250 ml

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,47 €/kg

Filtrai

Filtrai