Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Giros koncentratas GERA GIRA, 126 g

    Giros koncentratas GERA GIRA, 126 g

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,71 €/l

  • Plaukų kirpimo mašinėlė PHILIPS HAIRCLIPPER

    Plaukų kirpimo mašinėlė PHILIPS HAIRCLIPPER

    35.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,99 €/vnt.

  • Migdoliniai sausainiai ANNAS, 150 g

    Migdoliniai sausainiai ANNAS, 150 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,60 €/kg

  • Daržovių sk. bulvių traškučiai LAYS, 110 g

    Daržovių sk. bulvių traškučiai LAYS, 110 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,64 €/kg

  • Nealk.put.vyno gėrimas CODORNIU ZERO, 0,75l

    Nealk.put.vyno gėrimas CODORNIU ZERO, 0,75l

    9.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,25 €/l

  • Alus AMSTEL Lager, 5 %, 0,5 l

    Alus AMSTEL Lager, 5 %, 0,5 l

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,38 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Alavijų gėrimas ALEO PREMIUM, 1,5l

    Alavijų gėrimas ALEO PREMIUM, 1,5l

    3.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,23 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Baltas saus.vynas VILLA WOLF RIESLING, 0,75l
    Pagaminta Vokietijoje

    Baltas saus.vynas VILLA WOLF RIESLING, 0,75l

    9.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,65 €/l

  • Balt.saus.vyn.ITALO CESCON PINOT GRIGIO,0,75l
    Pagaminta Italijoje

    Balt.saus.vyn.ITALO CESCON PINOT GRIGIO,0,75l

    14.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,79 €/l

  • Kvietiniai miltai RIMI SMART, 2 kg
    Gera kaina kasdien

    Kvietiniai miltai RIMI SMART, 2 kg

    1.04 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,52 €/kg

  • Tabletės vandens minkštinimui CALGON, 30vnt.

    Tabletės vandens minkštinimui CALGON, 30vnt.

    19.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,67 €/vnt.

  • Depiliacinės vaško juostelės VEET, 12vnt. 
    7
    19 €
    0,60 €/vnt.

    Depiliacinės vaško juostelės VEET, 12vnt. 

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,67 €/vnt.

  • Skystas muilas PALMOLIVE OLIVE MILK, 300ml

    Skystas muilas PALMOLIVE OLIVE MILK, 300ml

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,97 €/l

  • Aštrūs mar. agurkėliai SPILVA, 330 g / 190 g

    Aštrūs mar. agurkėliai SPILVA, 330 g / 190 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,11 €/kg

  • Tual. valik.-gaivikl. BREF PA LAVENDER, 2x50g

    Tual. valik.-gaivikl. BREF PA LAVENDER, 2x50g

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 54,90 €/kg

  • Bandelės su grybų įdaru, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Bandelės su grybų įdaru, 1 kg

    9.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 9,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.2 kg 0.2kg

  • Gr. paruoš. avižinių dribsniai MALSENA, 400 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Gr. paruoš. avižinių dribsniai MALSENA, 400 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,22 €/kg

  • Pynė su kremu, 320 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Pynė su kremu, 320 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,78 €/kg

  • Sausk. I LOVE ECO MAXI S4 7-17kg,39vnt

    Sausk. I LOVE ECO MAXI S4 7-17kg,39vnt

    14.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,38 €/vnt.

  • Drėgnos servetėlės akiniams MAXI CLEAN,52vnt.

    Drėgnos servetėlės akiniams MAXI CLEAN,52vnt.

    2.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,04 €/vnt.

Filtrai

Filtrai