Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Makaronai RIMI SMART SPAGHETTI, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Makaronai RIMI SMART SPAGHETTI, 400 g

    0.34 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,85 €/kg

  • Midaus nektaras SUKTINIS 50 %, 0,7 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Midaus nektaras SUKTINIS 50 %, 0,7 l

    32.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 46,70 €/l

  • Spang.sk.degtinė LITHUANIAN VODKA,40%,0,5l
    Pagaminta Lietuvoje

    Spang.sk.degtinė LITHUANIAN VODKA,40%,0,5l

    10.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,98 €/l

  • Mor. ob. per. nektaras RIMI su vit. C, 0,33 l

    Mor. ob. per. nektaras RIMI su vit. C, 0,33 l

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,30 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Virtiniai su kiaulienos įdaru VIKIS, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virtiniai su kiaulienos įdaru VIKIS, 300 g

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,63 €/kg

  • Dantų pasta MARVIS CLASSIC,85 ml

    Dantų pasta MARVIS CLASSIC,85 ml

    10.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 123,41 €/l

  • Degtinė NEMIROFF DE LUXE, 40%, 0,7 l

    Degtinė NEMIROFF DE LUXE, 40%, 0,7 l

    21.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,41 €/l

  • Baltasis pus.saus.vynas JOHANN BRUNNER, 0,75l
    Pagaminta Vokietijoje

    Baltasis pus.saus.vynas JOHANN BRUNNER, 0,75l

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,65 €/l

  • Balt.p.saus.vynas JOHANN BRUNNER RIES., 0,75l
    Pagaminta Vokietijoje

    Balt.p.saus.vynas JOHANN BRUNNER RIES., 0,75l

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,65 €/l

  • Ekol. kriauš., kiv. tyrė, spir. SMUSHIE, 170g
    Ekologiškas

    Ekol. kriauš., kiv. tyrė, spir. SMUSHIE, 170g

    2.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,00 €/kg

  • Virta dešra VIRTUVĖS DŽIAUGSMAI, a. r., 600 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Virta dešra VIRTUVĖS DŽIAUGSMAI, a. r., 600 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,65 €/kg

  • Virta Bajorų dešra, a.r., 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virta Bajorų dešra, a.r., 400 g

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,47 €/kg

  • R.saus.vynas LUNA ARGENTA TERRE SIC., 0,75l
    Tinka veganams Pagaminta Italijoje

    R.saus.vynas LUNA ARGENTA TERRE SIC., 0,75l

    12.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,32 €/l

  • Prieskonių mišinys VEGETA, 75g

    Prieskonių mišinys VEGETA, 75g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,87 €/kg

  • Virtiniai su elniena VIKIS, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virtiniai su elniena VIKIS, 300 g

    6.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,97 €/kg

  • Putojantis vynas LACHETEAU CREMANT, 0,75 l
    Pagaminta Prancūzijoje

    Putojantis vynas LACHETEAU CREMANT, 0,75 l

    14.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,79 €/l

  • Virtos dešreles su višt. BERLINKI,250g

    Virtos dešreles su višt. BERLINKI,250g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,16 €/kg

  • Šviesusis alus 1410, 5,3 %, 0,568 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Šviesusis alus 1410, 5,3 %, 0,568 l

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,10 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Vaisių kokteilis GRANINI RED, 250 ml

    Vaisių kokteilis GRANINI RED, 250 ml

    1.83 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,29 €

    Kaina už vienetą: 7,32 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Vaisių kokteilis GRANINI GREEN, 250 ml

    Vaisių kokteilis GRANINI GREEN, 250 ml

    1.83 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,29 €

    Kaina už vienetą: 7,32 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

Filtrai

Filtrai