Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Likeris JÄGERMEISTER, 35 %, 1 l

    Likeris JÄGERMEISTER, 35 %, 1 l

    30.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,99 €/l

  • Vermutas ITALIANA Bianco, 14,5 %, 1 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Vermutas ITALIANA Bianco, 14,5 %, 1 l

    12.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,19 €/l

  • Nealk.putoj.pusiau sausas vynas BOSCA, 0,75l
    3
    99 €
    5,32 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Nealk.putoj.pusiau sausas vynas BOSCA, 0,75l

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,65 €/l

  • Burn.skalav. skystis COLGATE TEA&LEMON, 500ml

    Burn.skalav. skystis COLGATE TEA&LEMON, 500ml

    7.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,78 €/l

  • Ankštiniai žirniai RIMI, 150 g
    Rinkis sveikiau

    Ankštiniai žirniai RIMI, 150 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,60 €/kg

  • Alk. gėrimas BOSCA CHARDONNAY, 7,5 %, 0,75 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Alk. gėrimas BOSCA CHARDONNAY, 7,5 %, 0,75 l

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,32 €/l

  • Virtas KARALIŠKAS kiaul. kumpis BIOVELA,90g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virtas KARALIŠKAS kiaul. kumpis BIOVELA,90g

    1.69 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,65 €

    Kaina už vienetą: 18,78 €/kg

  • Mork. ob. brašk. nekt. RIMI su vit. C, 0,33 l

    Mork. ob. brašk. nekt. RIMI su vit. C, 0,33 l

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,30 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Vienkartiniai skustuvai BIC-3 SENSITIVE, 4vnt

    Vienkartiniai skustuvai BIC-3 SENSITIVE, 4vnt

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,82 €/vnt.

  • Guminukai TROLLI PERSIKŲ ŽIEDELIAI, 200 g

    Guminukai TROLLI PERSIKŲ ŽIEDELIAI, 200 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,95 €/kg

  • Gaz.cit.sk. gėrimas VICHY FRESH BUBBLES, 1,5l
    Pagaminta Lietuvoje

    Gaz.cit.sk. gėrimas VICHY FRESH BUBBLES, 1,5l

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,99 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Balt.pusiau sald.vynas TALISMAN Kurd., 0,75l
    Pagaminta Gruzijoje

    Balt.pusiau sald.vynas TALISMAN Kurd., 0,75l

    8.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,32 €/l

  • Raud.saus.vynas ZOLLA PRIMITIVO-MERLOT, 0,75l
    Pagaminta Italijoje

    Raud.saus.vynas ZOLLA PRIMITIVO-MERLOT, 0,75l

    11.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,99 €/l

  • Arom.vyno gėrimas BELLISSIMO SOBOR 11%,0,75 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Arom.vyno gėrimas BELLISSIMO SOBOR 11%,0,75 l

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,99 €/l

  • Alus VOLFAS ENGELMAN IPA, 6,0 %, 0,568 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus VOLFAS ENGELMAN IPA, 6,0 %, 0,568 l

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,33 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Putoj.vynas LACHETEAU CREMANT LOIRE, 0,75l
    Pagaminta Prancūzijoje

    Putoj.vynas LACHETEAU CREMANT LOIRE, 0,75l

    14.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,79 €/l

  • WC val. gaiv. BREF BRILL.GEL SPR.RAIN, 3x42 g

    WC val. gaiv. BREF BRILL.GEL SPR.RAIN, 3x42 g

    7.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 59,44 €/kg

  • Ekol. kriaušių tyrelė PONN, nuo 4 mėn, 100 g
    -30%
    1
    22 €
    12,20 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. kriaušių tyrelė PONN, nuo 4 mėn, 100 g

    1.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,50 €/kg

  • Raud. sausas vynas ZOLLA PRIMITIVO, 0,75l
    Pagaminta Italijoje

    Raud. sausas vynas ZOLLA PRIMITIVO, 0,75l

    13.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,65 €/l

  • Lengvas margarinas RIMI SMART, 40 %, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Lengvas margarinas RIMI SMART, 40 %, 400 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,97 €/kg

Filtrai

Filtrai