Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Gaz. gaiv. gėrimas COCA-COLA CHERRY, 330 ml

    Gaz. gaiv. gėrimas COCA-COLA CHERRY, 330 ml

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,30 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Ekol. košė su mang., pers. SALLING EKO, 120 g
    -30%
    0
    76 €
    6,33 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. košė su mang., pers. SALLING EKO, 120 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,08 €/kg

  • Ekol. glotn. su ob., kr. SALLING EKO, 90 g
    -30%
    0
    66 €
    7,33 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. glotn. su ob., kr. SALLING EKO, 90 g

    0.94 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,44 €/kg

  • Pieninis šokol. su kokosų įdaru MILKA, 97 g

    Pieninis šokol. su kokosų įdaru MILKA, 97 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,70 €/kg

  • Sūris RIMI MASCARPONE, 80 % rieb., 500 g

    Sūris RIMI MASCARPONE, 80 % rieb., 500 g

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,18 €/kg

  • Virti burokėlių kubeliai su ob. sult., 470 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virti burokėlių kubeliai su ob. sult., 470 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,74 €/kg

  • Jautienos sultinys FOOD STUDIO, 750 ml
    Be glitimo Be laktozės

    Jautienos sultinys FOOD STUDIO, 750 ml

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,72 €/l

  • Smulkinti pomidorai MUTTI, su baziliku, 400 g

    Smulkinti pomidorai MUTTI, su baziliku, 400 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,72 €/kg

  • Juoda duona BOČIŲ LK, raikyta, 390 g

    Juoda duona BOČIŲ LK, raikyta, 390 g

    0.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,44 €/kg

  • Laz. rieš. sk. plomb. ICETOPIA, 100 ml / 63 g
    1
    35 €
    21,43 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Laz. rieš. sk. plomb. ICETOPIA, 100 ml / 63 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,35 €/kg

  • Valymo servet. AT HOME CLEAN FLOOR, 15 vnt.

    Valymo servet. AT HOME CLEAN FLOOR, 15 vnt.

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,13 €/vnt.

  • Kosmet. vatos pagaliukai BELLA BIO, 200 vnt.

    Kosmet. vatos pagaliukai BELLA BIO, 200 vnt.

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,01 €/vnt.

  • Skystas muilas DOVE CARE & PROTECT, 500 ml
    2
    85 €
    5,70 €/l

    Skystas muilas DOVE CARE & PROTECT, 500 ml

    4.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,38 €/l

  • Ekol. put. arbata ACALA MIMOSA SYLE, 0,75 l
    7
    99 €
    10,65 €/l
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. put. arbata ACALA MIMOSA SYLE, 0,75 l

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,32 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Sūrio lazdelės MIAU, 40 % rieb. s. m., 270 g
    3
    99 €
    14,78 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Sūrio lazdelės MIAU, 40 % rieb. s. m., 270 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,48 €/kg

  • Kepta vištienos filė apvoliota džiūv., kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Kepta vištienos filė apvoliota džiūv., kg

    14.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 14,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.4 kg 0.4kg

  • Bandelės su grybų įdaru, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Bandelės su grybų įdaru, 1 kg

    9.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 9,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.2 kg 0.2kg

  • Tarkuotas sūris PROTEIN LAB, 9,7 %, 150 g

    Tarkuotas sūris PROTEIN LAB, 9,7 %, 150 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,27 €/kg

  • Skystas muilas (papildymas) CITRUS&OLIVE, 3l

    Skystas muilas (papildymas) CITRUS&OLIVE, 3l

    6.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,06 €/l

  • Ekol. kukurūzų užkandis SEMPER, 6 mėn., 20 g
    -30%
    1
    39 €
    69,50 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. kukurūzų užkandis SEMPER, 6 mėn., 20 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 99,50 €/kg

Filtrai

Filtrai