Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Vytinta pjaust. nugarinė GO SNACK, 160 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Vytinta pjaust. nugarinė GO SNACK, 160 g

    3.29 € už vnt.
    Įprasta kaina: 4,19 €

    Kaina už vienetą: 20,56 €/kg

  • Pasukų varškė, mang., GAMTOS, 2,3 %, 130 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Pasukų varškė, mang., GAMTOS, 2,3 %, 130 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,69 €/kg

  • Makar. su krevet. ir česnakų pad. RIMI, 350 g

    Makar. su krevet. ir česnakų pad. RIMI, 350 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,40 €/kg

  • Kramtomoji guma ORBIT SWEET MINT, 50 g

    Kramtomoji guma ORBIT SWEET MINT, 50 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 53,80 €/kg

  • Avižų desertas ODDLYGOOD DREAMY su cit., 130g
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Avižų desertas ODDLYGOOD DREAMY su cit., 130g

    1.39 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,75 €

    Kaina už vienetą: 10,69 €/kg

  • Cezario padažas BEATOS VIRTUVĖ, 250 ml
    Pagaminta Lietuvoje

    Cezario padažas BEATOS VIRTUVĖ, 250 ml

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,47 €/kg

  • Valg. ledai su sūd. karam. RIMI, 500ml / 310g
    3
    99 €
    12,87 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Valg. ledai su sūd. karam. RIMI, 500ml / 310g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,10 €/kg

  • Sūris MOZZARELLA CHERRIES DPYPACK, 125 g

    Sūris MOZZARELLA CHERRIES DPYPACK, 125 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,12 €/kg

  • Rūkytas ožkų pieno sūris DELI Q, 45 %, 130 g

    Rūkytas ožkų pieno sūris DELI Q, 45 %, 130 g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,23 €/kg

  • Aud. minkš. LENOR ORCH.&VAN., 59 sk., 1239 ml

    Aud. minkš. LENOR ORCH.&VAN., 59 sk., 1239 ml

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,45 €/l

  • Pica SUPREMA SALAME ROMANO, 487 g

    Pica SUPREMA SALAME ROMANO, 487 g

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,35 €/kg

  • Ekol. ryžių rutuliukai su slyv. BIOPONT, 55 g
    Ekologiškas Be glitimo

    Ekol. ryžių rutuliukai su slyv. BIOPONT, 55 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 48,91 €/kg

  • Natų sąsiuvinis SULEMEES, A5+, 16 lapų

    Natų sąsiuvinis SULEMEES, A5+, 16 lapų

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,69 €/vnt.

  • Ryžių užkand. Čederio sūrio sk. TASTEES, 65 g

    Ryžių užkand. Čederio sūrio sk. TASTEES, 65 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,00 €/kg

  • Sorų kruopos RIMI FREE FROM, 375 g
    Tinka veganams

    Sorų kruopos RIMI FREE FROM, 375 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,51 €/kg

  • Įvairių vaisių skonio sald. RIMI SMART, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Įvairių vaisių skonio sald. RIMI SMART, 1 kg

    3.49 € už kg

    Kaina už vienetą: 3,49 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.2 kg 0.2kg

  • Kuk., avinž. makar. SALLING SPAGHETTI, 500 g
    1
    59 €
    3,18 €/kg
    Be glitimo

    Kuk., avinž. makar. SALLING SPAGHETTI, 500 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,98 €/kg

  • Pusryčių batonėlis NESTLE NESQUIK, 6 x 25 g

    Pusryčių batonėlis NESTLE NESQUIK, 6 x 25 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,93 €/kg

  • Šampūnas AUSSIE  DEEP HYDRATION, 300 ml

    Šampūnas AUSSIE DEEP HYDRATION, 300 ml

    9.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,97 €/l

  • Vafliniai batonėl. KINDER BUENO WHITE, 117 g
    2
    79 €
    23,85 €/kg

    Vafliniai batonėl. KINDER BUENO WHITE, 117 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,83 €/kg

Filtrai

Filtrai