Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Gazuotas citrinų skonio gėrimas RIMI,0,5l
    Pagaminta Lietuvoje

    Gazuotas citrinų skonio gėrimas RIMI,0,5l

    1.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,10 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Gazuotas apelsinų skonio gėrimas RIMI, 500ml
    Pagaminta Lietuvoje

    Gazuotas apelsinų skonio gėrimas RIMI, 500ml

    1.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,10 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • TAURO alus Ekstra, 5 %, 0,568 l
    Pagaminta Lietuvoje

    TAURO alus Ekstra, 5 %, 0,568 l

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,80 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Sūrio gam.su augal.rieb.TILSIT tipo 50%,240g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sūrio gam.su augal.rieb.TILSIT tipo 50%,240g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,29 €/kg

  • Nakt. kremo kaukė HYALURON SPECIALIST, 15 ml
    7
    19 €
    479,33 €/l

    Nakt. kremo kaukė HYALURON SPECIALIST, 15 ml

    11.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 799,33 €/l

  • Gr. paruoš. avižinių dribsniai MALSENA, 400 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Gr. paruoš. avižinių dribsniai MALSENA, 400 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,22 €/kg

  • Bandelė CHOCOBONS, 84 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Bandelė CHOCOBONS, 84 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,36 €/kg

  • Drėgnos servetėlės akiniams MAXI CLEAN,52vnt.

    Drėgnos servetėlės akiniams MAXI CLEAN,52vnt.

    2.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,04 €/vnt.

  • Mėlynių varškės kremas RIMI 150g
    Gera kaina kasdien

    Mėlynių varškės kremas RIMI 150g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,60 €/kg

  • Sausainiai GAIDELIS 7 GRŪDAI su vanile, 160 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sausainiai GAIDELIS 7 GRŪDAI su vanile, 160 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,69 €/kg

  • Ekol. kombučia BŪKČIA su kadag. ir citr., 1 l
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. kombučia BŪKČIA su kadag. ir citr., 1 l

    6.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,79 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Kibinas su vištienos filė PREMIUM, 100 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kibinas su vištienos filė PREMIUM, 100 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,90 €/kg

  • Migd. apels. sausainiai THE BEGINNINGS, 80 g
    Tinka veganams Rinkis sveikiau Be glitimo Be laktozės

    Migd. apels. sausainiai THE BEGINNINGS, 80 g

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 42,38 €/kg

  • Šokolad. valg. ledai RIMI SMART, 1 l / 450 g
    Gera kaina kasdien

    Šokolad. valg. ledai RIMI SMART, 1 l / 450 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,87 €/kg

  • Vanil.grietin.ledai su mėlyn.NYKŠTUKAS, 150ml
    Pagaminta Lietuvoje

    Vanil.grietin.ledai su mėlyn.NYKŠTUKAS, 150ml

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,11 €/kg

  • Skystas muilas (papildymas) CITRUS&OLIVE, 3l

    Skystas muilas (papildymas) CITRUS&OLIVE, 3l

    6.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,06 €/l

  • Skystas muilas (papildymas) SENSITIVE, 900ml

    Skystas muilas (papildymas) SENSITIVE, 900ml

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,43 €/l

  • Auksaspalviai džiūvėsėliai CITY TASTE, 350 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Auksaspalviai džiūvėsėliai CITY TASTE, 350 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,69 €/kg

  • K. rūk. višč. peteliai su kmyn., a. r., 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    K. rūk. višč. peteliai su kmyn., a. r., 300 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,63 €/kg

  • Rozmarinai RIMI SMART, 12 g
    Gera kaina kasdien

    Rozmarinai RIMI SMART, 12 g

    0.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,17 €/kg

Filtrai

Filtrai