Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Medaus pyragas LIETUVOS KEPĖJAS, 1kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Medaus pyragas LIETUVOS KEPĖJAS, 1kg

    12.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,99 €/kg

  • Marin. pjaust. uoginės paprikos 340g/180g

    Marin. pjaust. uoginės paprikos 340g/180g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,50 €/kg

  • Užkandėlė prie alaus LAŠŲ DUONA, 135 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Užkandėlė prie alaus LAŠŲ DUONA, 135 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,26 €/kg

  • Alus KALNAPILIS Original, 5 %, 0,568 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus KALNAPILIS Original, 5 %, 0,568 l

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,98 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Majonezas RIMI SMART, 18 % rieb., 450 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Majonezas RIMI SMART, 18 % rieb., 450 g

    0.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,89 €/kg

  • Nealk.balt.vynas TORRES NATUREO MUSCAT, 0,75l
    6
    49 €
    8,65 €/l

    Nealk.balt.vynas TORRES NATUREO MUSCAT, 0,75l

    7.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,99 €/l

  • Konservuoti žalieji žirneliai GLOBUS,1kg/660g

    Konservuoti žalieji žirneliai GLOBUS,1kg/660g

    2.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,86 €/kg

  • Švi.alus HORN DIESEL, 5,3 %, 0,568 l sk.
    Pagaminta Lietuvoje

    Švi.alus HORN DIESEL, 5,3 %, 0,568 l sk.

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,80 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Vytinta ŽEMAITIŠKA dešra BIOVELA, a.r., 200g
    3
    59 €
    17,95 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Vytinta ŽEMAITIŠKA dešra BIOVELA, a.r., 200g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,95 €/kg

  • Cukrus DANSUKKER FARINAS, 500 g

    Cukrus DANSUKKER FARINAS, 500 g

    1.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,90 €/kg

  • Žalioji Ceilono arbata IMPRA GREEN, 200 g
    -40%
    5
    99 €
    29,95 €/kg

    Žalioji Ceilono arbata IMPRA GREEN, 200 g

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,95 €/kg

  • Balt.pus.sald.vynas DAOS CHARDONNAY, 0,75l
    Pagaminta Moldovoje

    Balt.pus.sald.vynas DAOS CHARDONNAY, 0,75l

    7.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,25 €/l

  • Alus HEINEKEN, 5 %, 4 x 0,5 l

    Alus HEINEKEN, 5 %, 4 x 0,5 l

    6.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,40 €/l

    Užstatas už tarą: 0,40 €

  • Aštrūs mar. agurkėliai SPILVA, 330 g / 190 g

    Aštrūs mar. agurkėliai SPILVA, 330 g / 190 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,11 €/kg

  • Ekol. sidras ECUSSON BRUT BIO, 5,5 %, 0,75 l
    Ekologiškas

    Ekol. sidras ECUSSON BRUT BIO, 5,5 %, 0,75 l

    7.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,99 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Šokoladas su OREO sausain.gab., MILKA, 100g

    Šokoladas su OREO sausain.gab., MILKA, 100g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,90 €/kg

  • Virtas vištienos vyn. su čes.ir pipir.a.r.1kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Virtas vištienos vyn. su čes.ir pipir.a.r.1kg

    13.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 13,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.35 kg 0.35kg

  • Vanil.sk. baltyminis batonėlis MAXSPORT, 50g
    Be glitimo

    Vanil.sk. baltyminis batonėlis MAXSPORT, 50g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,80 €/kg

  • Indapl. valiklis SOMAT MACHINE CLEANER, 3vnt.

    Indapl. valiklis SOMAT MACHINE CLEANER, 3vnt.

    8.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,73 €/vnt.

  • Mait. pien. miš. NAN OPTIPRO 2, 6 mėn, 800 g

    Mait. pien. miš. NAN OPTIPRO 2, 6 mėn, 800 g

    19.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,99 €/kg

Filtrai

Filtrai