Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Šviesusis cukraus sirupas DAN SUKKER, 750g

    Šviesusis cukraus sirupas DAN SUKKER, 750g

    2.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,67 €/kg

  • Kartaus sk.spirit.gėr.APEROL, 11 %, 0,7 l
    Pagaminta Italijoje

    Kartaus sk.spirit.gėr.APEROL, 11 %, 0,7 l

    18.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,41 €/l

  • Skus. peil. WILKINSON SWORD INTUITION, 3 vnt.

    Skus. peil. WILKINSON SWORD INTUITION, 3 vnt.

    18.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,26 €/vnt.

  • Cukrus marmeladams DAN SUKKER, 330g

    Cukrus marmeladams DAN SUKKER, 330g

    1.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,91 €/kg

  • Žalioji arbata RIMI SMART, 80 g
    -40%
    0
    35 €
    4,38 €/kg
    Gera kaina kasdien

    Žalioji arbata RIMI SMART, 80 g

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,38 €/kg

  • Varšk. kremas vyšn.sald., VALIO, 0,18 %, 200g

    Varšk. kremas vyšn.sald., VALIO, 0,18 %, 200g

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,25 €/kg

  • Ek. mango, apels., datulių tyrė SMUSHIE, 170g
    Ekologiškas

    Ek. mango, apels., datulių tyrė SMUSHIE, 170g

    2.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,00 €/kg

  • Lengvas margarinas RIMI SMART, 40 %, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Lengvas margarinas RIMI SMART, 40 %, 400 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,97 €/kg

  • Nefilt. alus VILKMERGĖS PREMIUM, 5 %, 0,568 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Nefilt. alus VILKMERGĖS PREMIUM, 5 %, 0,568 l

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,80 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Alus SCHÖFFERHOFER HEFE WEIZEN,5 %,0,5l,but.

    Alus SCHÖFFERHOFER HEFE WEIZEN,5 %,0,5l,but.

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,98 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Alus KALNAPILIS Grand Select, 5,2 %, 0,568 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus KALNAPILIS Grand Select, 5,2 %, 0,568 l

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,15 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Putojantis vynas LACHETEAU CREMANT, 0,75 l
    Pagaminta Prancūzijoje

    Putojantis vynas LACHETEAU CREMANT, 0,75 l

    14.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,79 €/l

  • B.pus.sausas vynas TORRES SAN VALENTIN, 0,75l
    Pagaminta Ispanijoje

    B.pus.sausas vynas TORRES SAN VALENTIN, 0,75l

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,65 €/l

  • Cukrus uogienėms DAN SUKKER, 1kg

    Cukrus uogienėms DAN SUKKER, 1kg

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,69 €/kg

  • Midaus nektaras SUKTINIS, 50 %, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Midaus nektaras SUKTINIS, 50 %, 0,5 l

    16.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,78 €/l

  • Alus KALNAPILIS GRAND SELECT, 5,2 %, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus KALNAPILIS GRAND SELECT, 5,2 %, 0,5 l

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,58 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Spirit. gėrimas BUMBU THE ORIGINAL,40 %, 0,7l

    Spirit. gėrimas BUMBU THE ORIGINAL,40 %, 0,7l

    39.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 57,13 €/l

  • K. r. kepamos dešrelės RIMI I. r., 500 g

    K. r. kepamos dešrelės RIMI I. r., 500 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,98 €/kg

  • Ekologiškas medus MEDAUS NAMAI, 250 g
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekologiškas medus MEDAUS NAMAI, 250 g

    5.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,76 €/kg

  • Virtos dešreles su višt. BERLINKI,250g

    Virtos dešreles su višt. BERLINKI,250g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,16 €/kg

Filtrai

Filtrai