Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Sūris RIMI MASCARPONE, 80 % rieb., 500 g

    Sūris RIMI MASCARPONE, 80 % rieb., 500 g

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,18 €/kg

  • Skalbiklis spalv. skalb. SALLING FRI, 750 ml

    Skalbiklis spalv. skalb. SALLING FRI, 750 ml

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,52 €/l

  • Sūdyta lašišų filė VIČI, gabal. su oda, 160 g
    -30%
    4
    19 €
    26,19 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Sūdyta lašišų filė VIČI, gabal. su oda, 160 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 37,44 €/kg

  • Atš. pj. kiaulienos nugarinė su kaulais, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Atš. pj. kiaulienos nugarinė su kaulais, 1 kg

    5.59 € už kg

    Kaina už vienetą: 5,59 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.25 kg 0.25kg

  • Atš. pjaust. kiaul. sprandinė su kaul., 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Atš. pjaust. kiaul. sprandinė su kaul., 1 kg

    5.69 € už kg

    Kaina už vienetą: 5,69 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Ekol. vaflis su braškių kremu BETTR, 30 g
    Ekologiškas

    Ekol. vaflis su braškių kremu BETTR, 30 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,67 €/kg

  • Skustuvas GILLETTE FUSION 2UP, 1 vnt.+2 galv.

    Skustuvas GILLETTE FUSION 2UP, 1 vnt.+2 galv.

    14.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,99 €/vnt.

  • Tunas su meks.priesk. KĖDAINIŲ KONSERVAI,280g
    Pagaminta Lietuvoje

    Tunas su meks.priesk. KĖDAINIŲ KONSERVAI,280g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,32 €/kg

  • Pieno mišinys APTAMIL 2, 6 mėn, 2 x 200 ml

    Pieno mišinys APTAMIL 2, 6 mėn, 2 x 200 ml

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,47 €/l

  • B.pus.saus.vynas 19 CRIMES CHARDONNAY, 0,75l
    Pagaminta Australijoje

    B.pus.saus.vynas 19 CRIMES CHARDONNAY, 0,75l

    13.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,45 €/l

  • Citr.sk.stalo vanduo, VICHY CLASSIQUE, 500ml
    Pagaminta Lietuvoje

    Citr.sk.stalo vanduo, VICHY CLASSIQUE, 500ml

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,30 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Įv. vaisių sulčių gėrimas CIDO FRUTTO, 1,5 l

    Įv. vaisių sulčių gėrimas CIDO FRUTTO, 1,5 l

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,59 €/l

  • Alus VOLFAS ENGELMAN IPA, 6,0 %, 0,568 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus VOLFAS ENGELMAN IPA, 6,0 %, 0,568 l

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,33 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Skaičių torto žvakė Nr. 6

    Skaičių torto žvakė Nr. 6

    1.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,25 €/vnt.

  • Skaičių torto žvakė Nr. 1

    Skaičių torto žvakė Nr. 1

    1.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,25 €/vnt.

  • GUBERNIJOS alus NEFILTRUOT. LAGER,5,0%,0,568l
    Pagaminta Lietuvoje

    GUBERNIJOS alus NEFILTRUOT. LAGER,5,0%,0,568l

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,45 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Putoj.vynas LACHETEAU CREMANT LOIRE, 0,75l
    Pagaminta Prancūzijoje

    Putoj.vynas LACHETEAU CREMANT LOIRE, 0,75l

    14.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,79 €/l

  • Gaz. kriauš. sk. sidras TINGINIO PANTIS,0,75l
    Pagaminta Lietuvoje

    Gaz. kriauš. sk. sidras TINGINIO PANTIS,0,75l

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,32 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Raud.saus.vynas ROBERTSON CABER.SAUV., 0,75l
    Pagaminta Pietų Afrikoje

    Raud.saus.vynas ROBERTSON CABER.SAUV., 0,75l

    8.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,32 €/l

  • MĖGĖJŲ dirbtiniai juodieji ikrai,100 g

    MĖGĖJŲ dirbtiniai juodieji ikrai,100 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,90 €/kg

Filtrai

Filtrai