Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Guminukai AMOS PEELERZ MANGO, 65 g

    Guminukai AMOS PEELERZ MANGO, 65 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,62 €/kg

  • Pien. sald. RIMI GOTINA su sūria kar. 1 kg
    7
    99 €
    7,99 €/kg

    Pien. sald. RIMI GOTINA su sūria kar. 1 kg

    9.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 9,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.2 kg 0.2kg

  • Atš. pj. kiaulienos nugarinė su kaulais, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Atš. pj. kiaulienos nugarinė su kaulais, 1 kg

    5.59 € už kg

    Kaina už vienetą: 5,59 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.25 kg 0.25kg

  • Atš. pjaust. kiaul. sprandinė su kaul., 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Atš. pjaust. kiaul. sprandinė su kaul., 1 kg

    5.69 € už kg

    Kaina už vienetą: 5,69 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Kačių maistas PURRRFECT su lašiša, 1 kg
    Gera kaina kasdien

    Kačių maistas PURRRFECT su lašiša, 1 kg

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,45 €/kg

  • Atvės. smulkinta jūrinio ešerio filė, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Atvės. smulkinta jūrinio ešerio filė, 400 g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,22 €/kg

  • Gaivusis gėrimas FANTA SHOKATA ZERO, 500 ml

    Gaivusis gėrimas FANTA SHOKATA ZERO, 500 ml

    1.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,50 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Sausos mielės RIMI SMART, 12g

    Sausos mielės RIMI SMART, 12g

    0.16 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,33 €/kg

  • Baltym. baton. COCOA & COCONUT RIMI, 35 g
    0
    95 €
    27,14 €/kg

    Baltym. baton. COCOA & COCONUT RIMI, 35 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,00 €/kg

  • Vyt. dešrelės BIOVELA BERNŲ, a. r. 150 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Vyt. dešrelės BIOVELA BERNŲ, a. r. 150 g

    6.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 44,60 €/kg

  • Mar. atl. silkių filė su vover. BOCMANO, 300g
    -30%
    2
    30 €
    7,67 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Mar. atl. silkių filė su vover. BOCMANO, 300g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,97 €/kg

  • Sūrūs krekeriai RIMI SMART, 70 g
    Gera kaina kasdien

    Sūrūs krekeriai RIMI SMART, 70 g

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,43 €/kg

  • Buitinės pirštinės CLERIT, M, 1 pora
    -50%
    0
    49 €
    0,49 €/vnt.

    Buitinės pirštinės CLERIT, M, 1 pora

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,99 €/vnt.

  • Ekol. košė su kr., abr. SALLING EKO, 120 g
    -30%
    0
    76 €
    6,33 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. košė su kr., abr. SALLING EKO, 120 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,08 €/kg

  • Jautienos sultinys FOOD STUDIO, 750 ml
    Be glitimo Be laktozės

    Jautienos sultinys FOOD STUDIO, 750 ml

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,72 €/l

  • Avižų gėrimas kavai ODDLYGOOD BARISTA, 0,5 l
    Tinka veganams Be glitimo

    Avižų gėrimas kavai ODDLYGOOD BARISTA, 0,5 l

    1.99 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,59 €

    Kaina už vienetą: 3,98 €/l

  • Kruasanas 7DAYS su vanil. įd. ir saus., 60 g
    Įsidėk 2 už
    0
    95 €
    8,00 €/kg

    Kruasanas 7DAYS su vanil. įd. ir saus., 60 g

    0.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,83 €/kg

  • Laz. rieš. sk. plomb. ICETOPIA, 100 ml / 63 g
    1
    35 €
    21,43 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Laz. rieš. sk. plomb. ICETOPIA, 100 ml / 63 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,35 €/kg

  • Kiaulių taukai AGRO-TOP, 200 g

    Kiaulių taukai AGRO-TOP, 200 g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,45 €/kg

  • Ferment. daržovės su ananasais KIMCHI, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Ferment. daržovės su ananasais KIMCHI, 400 g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,47 €/kg

Filtrai

Filtrai