Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Svar. arbatos koncentratas ŽOLYNĖLIS, 520 ml
    -40%
    4
    36 €
    7,73 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Svar. arbatos koncentratas ŽOLYNĖLIS, 520 ml

    7.26 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,87 €/kg

  • Krekeriai su sezamo sėklomis SNACKLINE, 250 g

    Krekeriai su sezamo sėklomis SNACKLINE, 250 g

    2.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,60 €/kg

  • Pieninis šok.skal. lazdynu r.Poesia100g

    Pieninis šok.skal. lazdynu r.Poesia100g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,90 €/kg

  • Šaldyti žuvų piršteliai VIČI, 250 g
    -40%
    1
    31 €
    5,24 €/kg

    Šaldyti žuvų piršteliai VIČI, 250 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,76 €/kg

  • Ypač grynas alyvuog. aliejus GUSTO LU, 750 ml
    8
    99 €
    11,99 €/l
    Rinkis sveikiau

    Ypač grynas alyvuog. aliejus GUSTO LU, 750 ml

    14.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,99 €/l

  • Grikiai RIMI SMART 8X100g
    Tinka veganams Tinka vegetarams Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Grikiai RIMI SMART 8X100g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,49 €/kg

  • Guminukai HARIBO SAUER BRENNER, 160 g
    1
    65 €
    10,31 €/kg

    Guminukai HARIBO SAUER BRENNER, 160 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,44 €/kg

  • Sausi pusryčiai Duo Balls RIMI 250g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sausi pusryčiai Duo Balls RIMI 250g

    0.82 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,28 €/kg

  • Gouda sūris su čili DELI Q, 130 g

    Gouda sūris su čili DELI Q, 130 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,46 €/kg

  • Fetos sūris SKVN GRIKIOS, 100 g

    Fetos sūris SKVN GRIKIOS, 100 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,90 €/kg

  • Nealk. alus GENYS KALIFORNIKACIJA, 0,44 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Nealk. alus GENYS KALIFORNIKACIJA, 0,44 l

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,43 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Nealkoholinis alus BIRRA MORETTI ZERO, 0,33 l

    Nealkoholinis alus BIRRA MORETTI ZERO, 0,33 l

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,03 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Balt. pom. ir baz.sk. traškučiai POPCROP, 60g
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Balt. pom. ir baz.sk. traškučiai POPCROP, 60g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,17 €/kg

  • Avižų gėr. ODDLYGOOD, kar. sk. UAT, 1 l
    Tinka veganams Be glitimo Tinka vegetarams

    Avižų gėr. ODDLYGOOD, kar. sk. UAT, 1 l

    2.99 € už vnt.
    Įprasta kaina: 3,79 €

    Kaina už vienetą: 2,99 €/kg

  • Kakav. sausainiai su vanil. įd. DIABLO, 176 g

    Kakav. sausainiai su vanil. įd. DIABLO, 176 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,15 €/kg

  • Gėrimas NESQUIK INSTANT COCOA, 300 g

    Gėrimas NESQUIK INSTANT COCOA, 300 g

    6.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,17 €/kg

  • Juodoji arbata AHMAD EARL GREY, 40 pak.
    -40%
    2
    39 €
    29,88 €/kg

    Juodoji arbata AHMAD EARL GREY, 40 pak.

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,88 €/kg

  • Kepta vištiena su Basmati ryžiais, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kepta vištiena su Basmati ryžiais, 300 g

    4.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,63 €/kg

  • Datulės su pien. šok. RIMI, 100g
    -40%
    1
    85 €
    18,50 €/kg

    Datulės su pien. šok. RIMI, 100g

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,90 €/kg

  • Audinių minkštiklis FROSCH HIBISCUS, 1 l

    Audinių minkštiklis FROSCH HIBISCUS, 1 l

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,99 €/l

Filtrai

Filtrai