Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Gazuotas gaivusis gėrimas Rimi COLA,0,5l
    Pagaminta Lietuvoje

    Gazuotas gaivusis gėrimas Rimi COLA,0,5l

    1.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,10 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Vafliniai vamzdeliai su kakava SELGA, 160 g

    Vafliniai vamzdeliai su kakava SELGA, 160 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,69 €/kg

  • Nealk.vyn.RUPPERTSBERGER ZERO RIESLING, 0,75l
    5
    49 €
    7,32 €/l

    Nealk.vyn.RUPPERTSBERGER ZERO RIESLING, 0,75l

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,65 €/l

  • Nealk.alaus kok.UTENOS GRAPEFRUIT, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Nealk.alaus kok.UTENOS GRAPEFRUIT, 0,5 l

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,78 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Plaukų džiovintuvas 2300w PROFICARE 3045

    Plaukų džiovintuvas 2300w PROFICARE 3045

    29.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,99 €/vnt.

  • Eko. gaz. imbiero arbatos gėrimas VITALITY
    Ekologiškas

    Eko. gaz. imbiero arbatos gėrimas VITALITY

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,67 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Multi Vyrams Livol N60

    Multi Vyrams Livol N60

    21.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,37 €/vnt.

  • Baltasis nealk. vaisių vynas VORUTA, 0,75 l
    3
    99 €
    5,32 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Baltasis nealk. vaisių vynas VORUTA, 0,75 l

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,65 €/l

  • Fiks. dantų prot. kremas COREGA GUM CARE, 40g

    Fiks. dantų prot. kremas COREGA GUM CARE, 40g

    6.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 164,75 €/kg

  • SUSLAVIČIAUS pomidorų padažas be krakm., 500g

    SUSLAVIČIAUS pomidorų padažas be krakm., 500g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,98 €/kg

  • Sauskelnės BAMBO 2 3-6 kg, 30 vnt

    Sauskelnės BAMBO 2 3-6 kg, 30 vnt

    11.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,40 €/vnt.

  • Midaus rinkinys LIETUVIŠKAS MIDUS, 2 vnt.
    Pagaminta Lietuvoje

    Midaus rinkinys LIETUVIŠKAS MIDUS, 2 vnt.

    16.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 84,45 €/l

  • Priedų prie sušių rinkinys, 15,5 g

    Priedų prie sušių rinkinys, 15,5 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 55,62 €/kg

  • Burnos skal. skystis LISTERINE FRESH, 500ml

    Burnos skal. skystis LISTERINE FRESH, 500ml

    8.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,78 €/l

  • Kietasis sūris ROKIŠKIO GRAND, 100g
    Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Kietasis sūris ROKIŠKIO GRAND, 100g

    2.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,50 €/kg

  • Negaz. stalo vanduo, VICHY Classique, 1,5l
    Pagaminta Lietuvoje

    Negaz. stalo vanduo, VICHY Classique, 1,5l

    0.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,63 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Sūdyta lašišų filė VIČI, gabal. su oda, 160 g
    -30%
    4
    19 €
    26,19 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Sūdyta lašišų filė VIČI, gabal. su oda, 160 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 37,44 €/kg

  • Kijevo kotletas Premium, 190g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kijevo kotletas Premium, 190g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,37 €/kg

  • Šv. tep. sūris su žol. AMFORA, 23%rieb, 180g
    2
    19 €
    12,17 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Šv. tep. sūris su žol. AMFORA, 23%rieb, 180g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,50 €/kg

  • Spagetinis moliūgas, 1kg
    Rinkis sveikiau

    Spagetinis moliūgas, 1kg

    1.89 € už kg

    Kaina už vienetą: 1,89 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

Filtrai

Filtrai