Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Pieno mišinys APTAMIL 3, 12 mėn, 800 g

    Pieno mišinys APTAMIL 3, 12 mėn, 800 g

    19.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,74 €/kg

  • Pieno mišinys APTAMIL 2, 0 mėn, 800 g

    Pieno mišinys APTAMIL 2, 0 mėn, 800 g

    19.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,74 €/kg

  • Alus KALNAPILIS Original, 5 %, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus KALNAPILIS Original, 5 %, 0,5 l

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,38 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Alyvuogių aliejus kepimui NORAS, 500 ml
    Pagaminta Lietuvoje

    Alyvuogių aliejus kepimui NORAS, 500 ml

    10.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,98 €/kg

  • OBELIŲ nerafinuotas saulėgrąžų aliejus, 0,9 l
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    OBELIŲ nerafinuotas saulėgrąžų aliejus, 0,9 l

    4.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,94 €/l

  • Raud.saus.vynas ZONIN RIPASSO VALPOL., 0,75l
    Pagaminta Italijoje

    Raud.saus.vynas ZONIN RIPASSO VALPOL., 0,75l

    14.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,27 €/l

  • Visk.JOHNNIE WALKER Red Label, 40 %, 0,7 l

    Visk.JOHNNIE WALKER Red Label, 40 %, 0,7 l

    31.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 45,27 €/l

  • Alus KALNAPILIS ORIGINAL, 5 %, 4*0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus KALNAPILIS ORIGINAL, 5 %, 4*0,5 l

    6.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,05 €/l

    Užstatas už tarą: 0,40 €

  • Vand. minkštikl. CALGON GEL, 15 skalb., 750ml

    Vand. minkštikl. CALGON GEL, 15 skalb., 750ml

    12.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,92 €/l

  • Dantų pasta PARADONTAX Fluoride, 75ml

    Dantų pasta PARADONTAX Fluoride, 75ml

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 93,20 €/l

  • SENOJO VILNIAUS tamsusis alus, 5,6 %, 1 l
    Pagaminta Lietuvoje

    SENOJO VILNIAUS tamsusis alus, 5,6 %, 1 l

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,79 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Prad. mait. pien. miš. NAN OPTIPRO Pl1, 800 g

    Prad. mait. pien. miš. NAN OPTIPRO Pl1, 800 g

    19.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,99 €/kg

  • Mait. pien. miš. NAN OPTIPRO 3, 1 metų, 800 g

    Mait. pien. miš. NAN OPTIPRO 3, 1 metų, 800 g

    19.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,99 €/kg

  • Alus RITTERBURG HELLES BIER, 5 % , 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus RITTERBURG HELLES BIER, 5 % , 0,5 l

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,38 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Alus TAURAS Pilsneris, 4,6%, 1l
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus TAURAS Pilsneris, 4,6%, 1l

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,99 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Gėrimas VITAMINERAL PERFOMANCE POWER, 750ml
    Pagaminta Lietuvoje

    Gėrimas VITAMINERAL PERFOMANCE POWER, 750ml

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,99 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Ekol. daržovių tyrelė su vištiena PONN, 110 g
    -30%
    1
    46 €
    13,27 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. daržovių tyrelė su vištiena PONN, 110 g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,00 €/kg

  • Švi.alus HORN DIESEL, 5,3 %, 0,568 l sk.
    Pagaminta Lietuvoje

    Švi.alus HORN DIESEL, 5,3 %, 0,568 l sk.

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,80 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Kavos pupelės LOFBERGS MEDIUM ROAST, 1 kg

    Kavos pupelės LOFBERGS MEDIUM ROAST, 1 kg

    33.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,29 €/kg

  • Purškalas nuo vabzdžių SUPERCOBRA, 400 ml

    Purškalas nuo vabzdžių SUPERCOBRA, 400 ml

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,72 €/l

Filtrai

Filtrai