Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Nesmulk. tunas saulėgrąžų aliejuje CALVO,160g
    3
    69 €
    35,48 €/kg

    Nesmulk. tunas saulėgrąžų aliejuje CALVO,160g

    4.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 47,02 €/kg

  • Kiet.sūris ROKIŠKIO GRAND, 37 %, 12 mėn, 180g
    Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Kiet.sūris ROKIŠKIO GRAND, 37 %, 12 mėn, 180g

    3.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,83 €/kg

  • Mid.nek. LIETUVIŠKAS MIDUS Vilnius, 25%, 0,5l
    Pagaminta Lietuvoje

    Mid.nek. LIETUVIŠKAS MIDUS Vilnius, 25%, 0,5l

    15.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,78 €/l

  • Midaus nektaras SUKTINIS, 50 %, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Midaus nektaras SUKTINIS, 50 %, 0,5 l

    21.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 43,98 €/l

  • Negaz. mangų sk.gėrimas ALOE VERA ALEO, 1,5l

    Negaz. mangų sk.gėrimas ALOE VERA ALEO, 1,5l

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,33 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Alus FAXE Premium, 5 %, 0,5 l

    Alus FAXE Premium, 5 %, 0,5 l

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,18 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Kepta duona su česnaku LAŠŲ DUONA, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kepta duona su česnaku LAŠŲ DUONA, 400 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,47 €/kg

  • Alus DUVEL, 8,5 %, 0,33 l

    Alus DUVEL, 8,5 %, 0,33 l

    3.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,06 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Jogurtas su pers, dribsn. BIFI ACTIVE,2%,200g
    -25%
    0
    74 €
    3,70 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Jogurtas su pers, dribsn. BIFI ACTIVE,2%,200g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,95 €/kg

  • Viskis WILLIAM PEEL 40%, 1l

    Viskis WILLIAM PEEL 40%, 1l

    25.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,79 €/l

  • Saldiklis CANDEREL, 5 X 100 tab., 42,5g

    Saldiklis CANDEREL, 5 X 100 tab., 42,5g

    9.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 230,71 €/kg

  • Nealk. vynas TORRES NATUREO ROSE, 0,75l
    6
    49 €
    8,65 €/l

    Nealk. vynas TORRES NATUREO ROSE, 0,75l

    7.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,99 €/l

  • Obuolių ir arbūzų gėrimas TYMBARK, 2 l

    Obuolių ir arbūzų gėrimas TYMBARK, 2 l

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,70 €/l

  • Vyšnių ir obuolių gėrimas TYMBARK, 2 l

    Vyšnių ir obuolių gėrimas TYMBARK, 2 l

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,70 €/l

  • Įvairių vaisių ir morkų gėrimas TYMBARK, 2 l

    Įvairių vaisių ir morkų gėrimas TYMBARK, 2 l

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,70 €/l

  • Gira RUGILĖ, 750ml
    Pagaminta Lietuvoje

    Gira RUGILĖ, 750ml

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,59 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Karštai rūkyta skumbrė vakuume RIMI, 1 kg
    -30%
    9
    09 €
    9,09 €/kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Karštai rūkyta skumbrė vakuume RIMI, 1 kg

    12.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 12,99 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.37 kg 0.37kg

  • Desertas su javainiais ZOTT MONTE, 125 g

    Desertas su javainiais ZOTT MONTE, 125 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,12 €/kg

  • Lyd. sūrelis su priesk. ROKIŠKIO, 23 %, 175g
    Pagaminta Lietuvoje

    Lyd. sūrelis su priesk. ROKIŠKIO, 23 %, 175g

    1.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,14 €/kg

  • Al.VELKOPOPOVICKY KOZEL Prem.Lag., 4,8%, 0,5l

    Al.VELKOPOPOVICKY KOZEL Prem.Lag., 4,8%, 0,5l

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,38 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

Filtrai

Filtrai