Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Ekol. gėr. RASA BIO, av. ir serb. sk. 0,33 l
    Ekologiškas

    Ekol. gėr. RASA BIO, av. ir serb. sk. 0,33 l

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,52 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Valg. ledai MAGNUM LA PISTACHE, 90 ml / 70 g
    1
    69 €
    24,14 €/kg

    Valg. ledai MAGNUM LA PISTACHE, 90 ml / 70 g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 41,29 €/kg

  • Vyt. terijaki kiaul. juostelės BRIZ a.r., 50g

    Vyt. terijaki kiaul. juostelės BRIZ a.r., 50g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 45,80 €/kg

  • Gaivusis gėrimas FANTA APPLE - CHERRY, 0,85 l

    Gaivusis gėrimas FANTA APPLE - CHERRY, 0,85 l

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,99 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Nealk. alaus kokt. UTENOS RADL. GVAJ., 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Nealk. alaus kokt. UTENOS RADL. GVAJ., 0,5 l

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,78 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Atšadyta smulk. jautiena HALAL, vakume, 450 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Atšadyta smulk. jautiena HALAL, vakume, 450 g

    6.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,42 €/kg

  • Balta duona RIMI FREE FROM, pjaustyta, 250 g
    Tinka veganams Be glitimo Be laktozės

    Balta duona RIMI FREE FROM, pjaustyta, 250 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,16 €/kg

  • Valg. ledai su sūd. karam. RIMI, 500ml / 310g
    3
    99 €
    12,87 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Valg. ledai su sūd. karam. RIMI, 500ml / 310g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,10 €/kg

  • Aviž. sausainiai su sėklom. RIMI SMART, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Aviž. sausainiai su sėklom. RIMI SMART, 300 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,63 €/kg

  • Paprikų sk. bulvių traškučiai SALLING, 175 g
    1
    75 €
    10,00 €/kg

    Paprikų sk. bulvių traškučiai SALLING, 175 g

    2.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,57 €/kg

  • Visų grūdo dalių aviž. dribsniai RIMI, 1 kg

    Visų grūdo dalių aviž. dribsniai RIMI, 1 kg

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,99 €/kg

  • Sūris salotoms KORTOS, 40,8 % rieb. s.m.,160g

    Sūris salotoms KORTOS, 40,8 % rieb. s.m.,160g

    1.89 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,39 €

    Kaina už vienetą: 11,81 €/kg

  • Tamsi duona su dž. vais., rieš. MORTA, 500 g

    Tamsi duona su dž. vais., rieš. MORTA, 500 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,38 €/kg

  • Plik. sumuštinių duona KLAIPĖDOS DUONA, 450 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Plik. sumuštinių duona KLAIPĖDOS DUONA, 450 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,53 €/kg

  • Kruasanas 7 DAYS su kak. van. sk. įd., 5x37g

    Kruasanas 7 DAYS su kak. van. sk. įd., 5x37g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,76 €/kg

  • Arktinė palija, 1 kg

    Arktinė palija, 1 kg

    14.49 € už kg

    Kaina už vienetą: 14,49 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:2 kg 2kg

  • Pers.sk.neg.gėrimas su sald.NESTEA ZERO, 1,5l
    1
    69 €
    1,13 €/l

    Pers.sk.neg.gėrimas su sald.NESTEA ZERO, 1,5l

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,53 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Jogurtas A2, be lakt. su vit., 2,5 %, 180 g
    -25%
    1
    12 €
    6,22 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Jogurtas A2, be lakt. su vit., 2,5 %, 180 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,28 €/kg

  • WC valiklis DOMESTOS ATLANTIC, 750 ml

    WC valiklis DOMESTOS ATLANTIC, 750 ml

    3.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,87 €/l

  • Kreminiai skanėstai su lašiša SHEBA, 4*12 g
    1
    65 €
    34,37 €/kg

    Kreminiai skanėstai su lašiša SHEBA, 4*12 g

    2.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 55,21 €/kg

Filtrai

Filtrai