Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Pynutė su varškės įdaru, 70g
    Pagaminta Lietuvoje

    Pynutė su varškės įdaru, 70g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,00 €/kg

  • Veršienos kumpis be kaulo, 1 kg
    Rinkis sveikiau

    Veršienos kumpis be kaulo, 1 kg

    19.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 19,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.55 kg 0.55kg

  • Nealkoh.alus GUBERNIJA NAKED BROWN ALE, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Nealkoh.alus GUBERNIJA NAKED BROWN ALE, 0,5 l

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,98 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Kavos kapsulės AROMA GOLD CREMA, 55 g

    Kavos kapsulės AROMA GOLD CREMA, 55 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,30 €/vnt.

  • Kavos kapsulės LAVAZZA QUALITA LUNGO, 10 vnt
    3
    79 €
    0,38 €/vnt.

    Kavos kapsulės LAVAZZA QUALITA LUNGO, 10 vnt

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,50 €/vnt.

  • Dantų pasta JORDAN FRESH BREATH,75ml

    Dantų pasta JORDAN FRESH BREATH,75ml

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,87 €/l

  • Šaldymo maišeliai RIMI 1l, 20vnt

    Šaldymo maišeliai RIMI 1l, 20vnt

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,08 €/vnt.

  • Kačių ėdalas WHISKAS CLASSIC ADULT, 4 x 85 g
    1
    49 €
    4,38 €/kg

    Kačių ėdalas WHISKAS CLASSIC ADULT, 4 x 85 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,32 €/kg

  • Guminės pirštinės PACLAN, ananasų kvapo, M
    -50%
    1
    22 €
    1,22 €/vnt.

    Guminės pirštinės PACLAN, ananasų kvapo, M

    2.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,45 €/vnt.

  • Dribsn. su med. NESTLE CHEERIOS HONEY, 375 g

    Dribsn. su med. NESTLE CHEERIOS HONEY, 375 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,64 €/kg

  • Juod.75 % šokolad.su apels. žiev.,RŪTA, 100 g
    3
    22 €
    32,20 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Juod.75 % šokolad.su apels. žiev.,RŪTA, 100 g

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 42,90 €/kg

  • Citrinų rūgštis RIMI, 30g

    Citrinų rūgštis RIMI, 30g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,33 €/kg

  • Sūris salotoms KORTOS, 40,8 % rieb. s.m.,160g

    Sūris salotoms KORTOS, 40,8 % rieb. s.m.,160g

    1.89 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,39 €

    Kaina už vienetą: 11,81 €/kg

  • Šviesusis alus WALTER 4,2%, 0,5l

    Šviesusis alus WALTER 4,2%, 0,5l

    0.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,70 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Valg. ledai STRACCIAT. SUPER VIVA, 170ml/96g
    1
    55 €
    16,15 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Valg. ledai STRACCIAT. SUPER VIVA, 170ml/96g

    2.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,44 €/kg

  • Tradiciniai džiūvėsėliai CITY TASTE, 350 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Tradiciniai džiūvėsėliai CITY TASTE, 350 g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,97 €/kg

  • Arbūzų sk. valg. ledai PIRULO, 292 ml / 268 g

    Arbūzų sk. valg. ledai PIRULO, 292 ml / 268 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,16 €/kg

  • Sausainiai su vyš. sk. želė šok. JAFFA, 135 g
    Be pieno

    Sausainiai su vyš. sk. želė šok. JAFFA, 135 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,33 €/kg

  • Kalkių valiklis KH-7, 750 ml

    Kalkių valiklis KH-7, 750 ml

    5.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,59 €/l

  • Skalbiklis spalv. audiniams ŪLA, 1,5 l
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Skalbiklis spalv. audiniams ŪLA, 1,5 l

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,99 €/l

Filtrai

Filtrai